fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA

Ultra Dzielnica: W piątek na koszu oprawa Marek i Ochoty

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Będący na fali koszykarze Legii w najbliższy piątek o 19:30 rozegrają I-ligowe spotkanie w hali przy Obrońców Tobruku z Kotwicą Kołobrzeg. Na trybunach zaprezentowane zostaną kolejne w tym roku choreografie. "Na ostatnich spotkaniach wreszcie nawiązaliśmy do dawnych lat, w których to hala na Bemowie pękała w szwach i nie mamy żadnych wątpliwości, że teraz będzie podobnie. W akcji "Ultra Dzielnica" swoje oprawy zaprezentują Marki oraz Ochota.

Na mecz zapraszamy wszystkich spragnionych fanatycznego dopingu, emocje są gwarantowane! Niech będzie to rozgrzewka przed meczami z Ajaxem i startem ligi w 2017 roku! Nie wyobrażamy sobie, żeby po raz kolejny Żyleta nie została wypełniona - jeżeli ktoś z jakichś powodów nie pojawił się na ostatnich meczach kosza, ma ostatnią szansę na poprawienie się. Zabierajcie małolatów ze swoich osiedli, wyciągajcie znajomych, zmobilizujcie się nawzajem i wszyscy razem spędźmy piątkowy wieczór na Bemowie, bawiąc się jak na kibiców Legii Warszawa przystało!" - informują Sekcyjni Fanatycy.Bilety na mecz w cenie 10 złotych (ulgowy) i 15 złotych (normalny) można kupować tutaj oraz od 18:00 w dniu meczu przy wejściu do hali (płatność tylko gotówką). Dzieci do lat 7. wchodzą bezpłatnie.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.