Chorzowianie w lutym 2016 roku na trybunie zachodniej - fot. Legionisci.com
REKLAMA

Ruch organizuje pociąg specjalny do Warszawy

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Stowarzyszenie Kibiców Ruchu Chorzów organizuje pociąg specjalny na wyjazdowy mecz z Legią, który rozegrany zostanie przy Łazienkowskiej 19 lutego. W pierwszych dniach zapisów chorzowianie za przejazd w obie strony oraz bilet za mecz zapłacą 110 złotych, w kolejnych cena wyjazdu wzrośnie o 10 i 20 złotych.

Na ostatnim meczu przy Ł3, w lutym zeszłego roku, fani Ruchu stawili się na zakazie. Usiedli na skraju trybuny zachodniej, w 610 osób. W listopadzie 2014 roku, już w normalnych okolicznościach, było ich niewiele więcej, dokładnie 656 osób z 10 flagami.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (21)

+dodaj komentarz
dejne3 - 10.02.2017 / 22:08, *..warszawa.vectranet.pl

Mam wielką nadzieję ,że podzielą los Górnika i bedą grali w derbach 1 ligi

Ruch ty ku.................e osttni rok w Ekstraklasie

odpowiedz
Bakłażan - 09.02.2017 / 22:51, *..core.ynet.pl

Mi skradli nawet skarpetki bo wziąłem zapasową parę na wszelki wypadek bo jestem gruby i pocą mi się nogi

odpowiedz
Jan Miodek - 09.02.2017 / 21:25, *..centertel.pl

Który z was asy wydedukował że to barwy zostały zostawione, napisane było bluzy ale nie barwy !!! Hanysy kradli odzież codziennego użytku typu adidas, nike czy northface !!!! Do szkoły analfabeci !!!

odpowiedz
Do tych co tam się sprzeczają - 09.02.2017 / 19:29, *..adsl.inetia.pl

Już się przekonał że nie należy zostawiać barw , więcej pewnie tego nie zrobi. Zresztą nie jeden zostawił , mam wyrozumiałość dla młodych/nowicjuszy którzy na wyjeździe jeszcze nie wiedzieli co i jak i trzymali pokitrane bluzy w plecakach a starsi zamiast skontrolować wypełniali kubeczki ;) ,podobnej sytuacji kiedyś doświadczyłem ale na szczęście obyło się bez strat duża nauczka na przyszłość a wstyd dla chorzowskich.Natomiast jak ktoś w miarę ogarnięty i doświadczony barwy w pociągu zostawił to szkoda słów...

odpowiedz
do do do dziadek46 - 09.02.2017 / 17:39, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jak zostawiasz barwy w specjalu w czasie meczu to mam nadzieję, że więcej nie pojedziesz na żaden wyjazd.

odpowiedz
Antyhanys - 09.02.2017 / 16:46, *..centertel.pl

Przyjeżdżają oddać to co skroili na śląsku???
niemiec źyd i milicja oto nowa koalicja. ...
kropka za uchem sztama widzewa z ruchem.

odpowiedz
DO do do dziedek 46 - 09.02.2017 / 16:29, *..dynamic.chello.pl

A ktoś się tutaj pruje?
Nie znasz się ma żartach czy o co ci chodzi?

odpowiedz
b72 - 09.02.2017 / 14:45, *..16-1.cable.virginm.net

Skoro z.....li ci bluze i jest spoko to luz, pruje to babcia sweter i chorzowscy do kolegow z cbs.

odpowiedz
do do dziadek 46 - 09.02.2017 / 11:41, *..dynamic.chello.pl

Ja byłem. Zaj...li mi bluzę. No i co z tego? Wliczone w ryzyko wyjazdowe. Po co się pruć o to od pół roku to ja nie wiem.

odpowiedz
uch to cwel - 09.02.2017 / 11:31, *..218

Brak im stylu no i klasy,
a niebawem ekstraklasy!

odpowiedz
do dziadek 46 - 09.02.2017 / 10:54, *..centertel.pl

Byłeś kiedyś w chorzowie? Jak widać nie znasz szarańczy i ich pociągu do kanapek i odzieży

odpowiedz
qqleskoooo - 09.02.2017 / 10:41, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

będzie okazja do pożegnania złodziei kanapek

odpowiedz
Dziadek 46 - 09.02.2017 / 10:17, *..98

Jak widać wypisują tu się sami frustraci.
Wstyd panowie,trochę kultury.

odpowiedz
Zygmunt - 09.02.2017 / 10:10, *..centertel.pl

Kanapki jak najbardziej, ale byście dali po 3 bluzy na przedział ;)

odpowiedz
b72 - 09.02.2017 / 09:26, *..16-1.cable.virginm.net

Czy w cene wliczony jest prysznic z mydelkiem Fa i bigos?

odpowiedz
olo - 09.02.2017 / 09:09, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Podziękujmy im za fajerwerki wystrzelone do pociągu w czasie powrotu z Piasta

odpowiedz
dago - 09.02.2017 / 09:03, *..internetdsl.tpnet.pl

Może przydałoby się im trochę kanapek podrzucić:)

odpowiedz
KKKKKKKKKKKK - 09.02.2017 / 08:45, *..play-internet.pl

a co z tą akcją pomocy dla niebieskich psów,zbieramy tą odzierz i pokarm,
SĄ TAKIE cHORZOWSKIE PSY KTÓRE TRZEBA NAKARMIĆ!

odpowiedz
mietek - 09.02.2017 / 08:35, *..emea.ibm.com

Niech sobie kogoś zostawią, kto im ogniska rozpali w okolicy pociągu, bo im potem bidokom jeszcze zamarznie.

odpowiedz
olo - 09.02.2017 / 08:25, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Warto poinformować, że chorzowska biedota może spokojnie zostawić kanapki na drogę powrotną w pociągu. Jeżeli nie dorwą się do nich jacyś uchodźcy to nikt im w cywilizowanym świecie tych kanapek nie ruszy...

odpowiedz
(L)egiunia Fanatic(L) - 09.02.2017 / 08:24, *..centertel.pl

Ciekawe czy tym razem biadaki wezma ze soba kanapki, wszak zawsze mozna okrasc catering na Ł3. Oby ich ostatni wyjazd na długie lata w extraklapie. Jazda z kur... Legio!!

odpowiedz