Peter Bosz na konferencji prasowej przed meczem z Legią - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Bosz: Mamy swój plan na ten mecz

Jeleń, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Ciężko jest powiedzieć jak wygląda nasza forma obecnie. Więcej będzie wiadomo po najbliższym meczu. Rzeczywiście łatwo przeszliśmy przez fazę grupową, ale ona jest już za nami. Które miejsce Legia zajęłaby w Eredivisie? Nie mam pojęcia. To drużyna z ogromnym potencjałem, wygrała ze Sportingiem, omal nie zrobiła tego z Realem, więc z pewnością jest to niebezpieczny zespół - mówił przed meczem trener Ajaxu.


Zapytany o rotacje w klubie odpowiedział: - Skład naszej drużyny bardzo się zmienił. W całym zespole tylko 7 zawodników pamięta poprzedni dwumecz, więc drużyna to teraz zupełnie nowy twór. Nie jestem w stanie powiedzieć, kogo wystawę jutro. Dowiecie się przed meczem (śmiech). Wszyscy zawodnicy są zdolni do gry, nikt nie narzeka na urazy. Mam nadzieję, że jutro wszyscy pociągną Ajax do zwycięstwa.

- Paru piłkarzy dopiero dotarło do klubu. Nie wiem, czy zagrają. To w jakim zestawieniu i z jakimi założeniami wyjdzie na mecz mam już w głowie. Wszyscy dowiedzą się tego jutro po 21:00. Legia rzeczywiście zagrała tylko jedno spotkanie w lidze po przerwie zimowej, ale to jeszcze o niczym nie świadczy - zakończył szkoleniowiec.

fot. Woytek / Legionisci.com

fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.