fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Guilherme: Walczyliśmy jak równy z równym

Wiśnia, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Czuję się dobrze, jestem zdrowy i trenuję na pełnych obrotach. Jakiś czas temu miałem problemy z kontuzją, ale już podczas ostatniego spotkania z Arką byłem gotowy na sto procent. Mecz z Ajaxem zacząłem na ławce, ponieważ taka była decyzja trenera. Muszę ją uszanować i skupić się na dalszej pracy - powiedział po czwartkowym starciu Guilherme.

- Myślę, że to był dobry mecz dla obydwu zespołów. My oraz Ajax stworzyliśmy sobie sytuacje do wyjścia na prowadzenie. Remis nie jest jednak złym wynikiem. Oczywiście, szkoda że nie strzeliliśmy gola, ale teraz trafienie na wyjeździe postawi nas już w bardzo dobrej sytuacji. Musimy być skoncentrowani, ale pamiętajmy że najpierw gramy w lidze z Ruchem. Dopiero po nim będziemy skupieni na rywalizacji z Ajaxem - twierdzi pomocnik.

- Zawsze trudno jest wrócić do gry po zimowej przerwie. Pogoda nie jest jeszcze najlepsza. Fizycznie czujemy się jednak dobrze - zarówno z Arką jak i z Ajaxem zagraliśmy na dużej intensywności. z Holendrami walczyliśmy jak równy z równym - mówi Guilherme. - "Prijo" i "Niko" to znakomici piłkarze. Są to jednak inni gracze od tych, których mamy teraz w kadrze. Nowi piłkarze potrzebują trochę czasu, żeby się zaaklimatyzować.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.