REKLAMA

Zgrupowanie kadetów w Miętnym

źródło: Legia Rugby - Wiadomość archiwalna

W pierwszym tygodniu ferii województwa mazowieckiego odbyło się zgrupowanie sportowe kadetów sekcji rugby Legii Warszawa w powiatowym ośrodku sportu w Miętnym. Udział w nim wzięło 25 zawodników, którzy pod opieką 3 trenerów: K. Folca, Z. Szczybelskiego i Ł. Miśkiewicza odbywali treningi pod kątem wytrzymałości ogólnej, techniki indywidualnej i zespołowej.

Podczas zgrupowania kadeci Legii dzielnie znosili trudy czterech treningów dziennie. Wielu z nich po raz pierwszy miało okazję przekonać się o sile własnego charakteru i wytrzymałości oraz poczuć radość z pasji do rugby. Podsumowaniem zgrupowania był mecz towarzyski z rówieśnikami z drużyny "Budowlani Lublin". Nadmienić trzeba, że drużyna z Lublina to brązowy medalista ostatnich mistrzostw Polski. Po tygodniu wyczerpujących treningów drużyna Legii nieznacznie uległa różnicą dwóch przyłożeń.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.