Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Sobota, 25 lutego 2017 r. godz. 14:46

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zapasy: Turczyński drugi w PP U-23

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Karol Turczyński z zapaśniczej Legii zajął drugie miejsce w zawodach Pucharu Polski do lat 23 w stylu wolnym, w kategorii wagowej do 97 kilogramów. W zawodach, które odbyły się w Raciborzu, legionista wygrał trzy walki i przegrał w ostatniej z Aleksandrem Wojtachnio z Pogoni Ruda Śląska.

Wyniki legionisty na zawodach PP U-23:
Karol Turczyński 3-1 Patryk Tarent (WKS Grunwald)
Karol Turczyński 4-1 Tomasz Kościołek (Stal Rzeszów)
Karol Turczyński 4-0 Bartosz Mordziński (Sokół Lublin)
Karol Turczyński 0-3 Aleksander Wojtachnio (Pogoń Ruda Śląska)


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!