Kamil Sulima - fot. Bodziach / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Sulima: Cieszy odniesione zwycięstwo

Hugollek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kamil Sulima: Trzeba cieszyć się z tego, że wygraliśmy rywalizację z Prudnikiem, choć może nie jakoś spektakularnie wysoko. Prowadziliśmy już piętnastoma punktami, ale w końcówce chyba zbyt mocno się rozluźniliśmy, przez co zanotowaliśmy wiele strat, a to z kolei spowodowało, że wynik pojedynku nam „zjechał”.
Cóż, mogło być ciut więcej, ale najważniejsze jest zwycięstwo. Teraz będziemy się koncentrować na środowym przeciwniku. Mamy trzy dni do spotkania. W niedzielę mamy wolne, w poniedziałek i we wtorek trenujemy, a w środę gramy już mecz. Z pewnością skupimy się na aspektach czysto koszykarskich, czyli na naszych założeniach taktycznych i na scoutingu przeciwnika.
Przed sobą mamy jeszcze sześć kolejek, więc nikt z nas nie myśli jeszcze w tej chwili o play-offach. Obecnie najważniejsi są bieżący rywale. Dopiero później przyjdzie czas na przeciwników po sezonie zasadniczym.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.