Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Środa, 1 marca 2017 r. godz. 08:30

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Skwer im. Bolesława Dubickiego od soboty na Targówku

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższy weekend na warszawskim Targówku odbędą się zawody Pucharu Polski w zapasach w stylu klasycznym w kategorii kadetów. Przy okazji zawodów, które odbędą się w hali sportowej przy ulicy Ossowskiego i poświęcone będą - po raz dziewiąty - wielkiemu zapaśnikowi i trenerowi zapaśniczej Legii, Bolesławowi Dubickiemu, nastąpi oficjalne nadanie nazwy skweru u zbiegu ulic Korzona i Smarytanka na Targówku Jego imieniem.

Uroczystości odbędą się w najbliższą sobotę, 4 marca, około godziny 14:15, w przerwie zawodów zapaśniczego Pucharu Polski kadetów. Barwy Legii w tych zawodach reprezentować będą dwaj zawodnicy - Salman Khucheev (kat. -58kg) oraz Krzysztof Śmigacz (-76kg).


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!