REKLAMA

10-12.03: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W niedzielę na Łazienkowską przyjedzie Wisła, a bilety na nasze sektory sprzedają się na tyle dobrze, że raczej nie należy obawiać się o frekwencję. W sobotę ciekawie zapowiada się mecz Olimpii z KSP. Koszykarze rozegrają wyjazdowy mecz z GTK Gliwice, zaś siatkarze w Olsztynie walczyć będą o awans do półfinału play-off.
W pierwszym meczu legioniści wygrali z AZS-em UWM 3-1 i teraz wygranie dwóch setów zapewni naszej drużynie awans do kolejnej rundy.

Rozkład jazdy:
11.03 g. 14:00 Olimpia Elbląg - Polonia Warszawa
11.03 g. 17:00 AZS UWM II Olsztyn - Legia Warszawa [siatka]
11.03 g. 17:45 Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
11.03 g. 18:00 GTK Gliwice - Legia Warszawa [kosz]
11.03 g. 18:30 FC Den Haag - NEC Nijmegen
12.03 g. 11:00 Drwęca Nowe Miasto Lubawskie - Legia II Warszawa
12.03 g. 18:00 Legia Warszawa - Wisła Kraków

Młodzież:
Rozgrywki ligowe zainaugurują w ten weekend niektóre spośród drużyn młodzieżowych. Mecze z Polonią (2003) oraz ze Zniczem (2001 i 2002) mogą dostarczyć wielu sportowych emocji.

10.03 g. 16:15 Legia Warszawa U-15 - Gim 92 Ursynów U-15 [kosz, ul. Obrońców Tobruku 40]
11.03 g. 09:30 Rakovia Warszawa 07 - CWKS Legia 07/8 [ul. Wawelska 3]
11.03 g. 10:30 Znicz Pruszków 01 - Legia 01 [Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4]
11.03 g. 11:00 Legia 00 - Motor Lublin 00 [ul. Łazienkowska 3]
11.03 g. 12:30 Znicz Pruszków 02 - Legia 02 [Pruszków, ul. Bohaterów Warszawy 4]
11.03 g. 13:00 Legia 06 A - Motor Lublin 06 [ul. Łazienkowska 3]
11.03 g. 13:00 Legia 06 B - Limanovia Limanowa 06 [ul. Łazienkowska 3]
11.03 g. 13:00 Sigma Ołomuniec U13 - Legia 04 [Ołomuniec, ul. Heyrovského 460/33]
11.03 g. 13:00 Sigma Ołomuniec U12 - Legia 05 [Ołomuniec, ul. Heyrovského 460/33]
11.03 g. 14:00 Polonia Warszawa 03 - Legia 03 [ul. Konwiktorska 6]
11.03 g. 14:30 Legia 07 - Limanovia Limanowa 07 [ul. Łazienkowska 3]
11.03 g. 14:30 Legia 08 - Legia Soccer Schools 08 [ul. Łazienkowska 3]
11.03 g. 17:30 MKS Ochota - Legia II Warszawa [kosz, ul. Geodetów 1]
11.03 g. 18:00 CWKS Legia 03 - KS Raszyn 03 [ul. Obrońców Tobruku 11]
12.03 g. 10:00 FC Slovacko U13 - Legia 04 [Sportovní 1719, Staré Město]
12.03 g. 12:00 FC Slovacko U12 - Legia 05 [Sportovní 1719, Staré Město]
12.03 g. 12:00 Trójka Żyrardów U-18 - Legia Warszawa U-18 [kosz, Żyrardów, ul. Jodłowskiego 25/27]
12.03 g. 16:00 Sokół Serock - Legia 98/9 CLJ (sparing)[Legionowo, ul. Parkowa 27a]

Gracze Legii 2004 i 2005 rozegrają mecze sparingowe w Czechach.

Turniej "Irzyk Cup" (rocznik 2009):
Gracze CWKS oraz Legia Soccer Schools (2 zespoły) z rocznika 2009 od 9 rano w sobotę rozpoczną rywalizację w turnieju "Irzyk Cup" pod balonem na ul. Irzykowskiego 1a. W rywalizacji udział wezmą: UKS Irzyk Warszawa, Legia Soccer Schools 2009 I i II, Dolcan Ząbki, BKS 7 Warszawa, SF Warszawa, Be a Star Football Academy, UWKS Legia Bemowo i Białe Orły Warszawa.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.