fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Radović na dłużej w Legii

Wiśnia, źródło: Legia.com - Wiadomość archiwalna

Miroslav Radović podpisał nowy kontrakt z Legią Warszawa. Na mocy nowej umowy Serb będzie występował przy Łazienkowskiej do końca sezonu 2018/19. W tym sezonie "Rado" rozegrał dla "Wojskowych" 23 spotkania, w których strzelił 11 bramek. W ciągu całej kariery koszulkę z "eLką" na piersi zakładał z kolei aż 351 razy, zdobywając 88 goli. Poprzedni kontrakt obowiązywał o rok krócej.

- Rado przychodził do nas po takim nieco burzliwym okresie w swojej karierze: Chiny, Słowenia, następnie Partizan. Wydaje mi się, że dla niego miejscem docelowym zawsze była Legia. Zawsze chciał wrócić. Tak się stało i w krótkim okresie udowodnił, że to wciąż piłkarz, którego pamiętamy sprzed odejścia do Chin. Zawodnik, który zawsze się angażuje, jest liderem drużyny, ma dobry wpływ na szatnię - powiedział dyrektor sportowy Michał Żewłakow.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.