fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

W niedzielę zbiórka na oprawy!

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed niedzielnym meczem z Wisłą Kraków Nieznani Sprawcy przeprowadzą zbiórkę na oprawy meczów w obecnym sezonie. Poniżej informacja od NS-ów: "Drodzy Kibice! Trochę się nie odzywaliśmy, ale mamy nadzieję, że nie macie nam bardzo za złe. Najwyższa pora wrócić myślami z Madrytu i Amsterdamu do rzeczywistości i zająć się tym, co kibole lubią najbardziej.
Przed nami kilka ciekawych meczów, wyścig o mistrza powolutku nabiera rumieńców, czas wrócić do gry. Abyśmy mogli znowu realizować NaSze, jak zwykle ambitne plany, potrzebujemy Waszego wsparcia.
Zatem, jak łatwo się domyślić, przed niedzielnym meczem z Wisłą znowu zobaczycie sympatycznych dżentelmenów trzymających puszki z magicznym napisem ZBIÓRKA NA OPRAWĘ. Po raz kolejny liczymy na to, że obdarzycie NaS zaufaniem i będziecie hojnie wspierać legijny ruch ultras. My jak to zwykle z serca, obiecujemy, że pokażemy po raz kolejny na co NaS stać.
Do zobaczenia w niedzielę!"

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.