Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Kiko Ramirez - fot. Mishka / Legionisci.com
Kiko Ramirez - fot. Mishka / Legionisci.com
Niedziela, 12 marca 2017 r. godz. 20:16

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kiko Ramirez: Typowy mecz walki

Tomek Janus, źródło: Legionisci.com

Kiko Ramirez (trener Wisły): To był typowy mecz walki, który rozgrywany był na dużej intensywności. Legia strzeliła gola i miała zaliczkę, którą utrzymała już do końca. My staraliśmy się gonić wynik. W 60. minucie zdecydowałem się na podwójną zmianę. Jestem zadowolony z gry zmienników, ale trudno cieszyć się po przegranym meczu.Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!