Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 13 marca 2017 r. godz. 19:16

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kick-boxing: Brąz Kopaniszyna w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Filip Kopaniszyn z kick-bokserskiej Legii zdobył brązowy medal mistrzostw Polski juniorów młodszych w formule K-1, w kategorii wagowej do -51 kg. Pozostali startujący legioniści, dla których również był to debiutancki występ w zawodach rangi mistrzowskiej, wrócili bez medali.
Komentarze: (2)

wwwojtecky (L), 13.03.2017 21:36:57 - *.play-internet.pl

Nazwisko zobowiązuje , nie mogło być inaczej:-)

kibic, 14.03.2017 11:44:09 - *.dynamic-ww-12.vectranet.pl

a coz nazwiskiem ?jego rodzina trenowała boks czy ojciec?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!