Jarosław Niezgoda - fot. Mishka / Legionisci.com

Wypożyczeni: Bramki Niezgody i Wieteski

Fumen, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jarosław Niezgoda trafił po raz dziewiąty w ekstraklasie. Tym razem jego bramka okazała się decydującą o losach spotkania i dała zwycięstwo w meczu z Lechią Gdańsk. Na listę strzelców wpisał się także Mateusz Wieteska, ale jego gol okazał się jedynie honorowym. To nie była udana kolejka dla wypożyczonych z Legii bramkarzy. Konrad Jałocha nie zatrzymał "Kolejorza", zaś Jakub Szumski pięciokrotnie wyjmował piłkę z siatki po uderzeniach zawodników Sandecji.

Arka Gdynia
Konrad Jałocha - 90 minut w przegranym 1-4 z Lechem Poznań
Mateusz Szwoch - do 62. minuty w przegranym 1-4 z Lechem Poznań

Michał Masłowski (Piast Gliwice) - od 66. minuty w wygranym 4-3 meczu ze Śląskiem Wrocław
Jarosław Niezgoda (Ruch Chorzów) - do 85. minuty w wygranym 2-1 meczu z Lechią Gdańsk

Jakub Szumski - 90 minut w przegranym 0-5 meczu z Sandecją Nowy Sącz

Aleksander Karbowiak (Stomil Olsztyn) - nie grał w zremisowanym 2-2 meczu z GKS Katowice
Jakub Szrek (Pogoń Siedlce) - nie grał w wygranym 2-1 meczu z Górnikiem Zabrze
Mateusz Wieteska (Chrobry Głogów) - 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Strzelec bramki na 1-2 w 86. minucie. Ukarany żółtą kartką.

II liga
Legionovia Legionowo
Ernest Dzięcioł - nie grał w wygranym 3-1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg
Arkadiusz Madeński - 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Kotwicą Kołobrzeg

Michał Trąbka (Rozwój Katowice) - nie grał w wygranym 1-0 meczu z Radomiakiem Radom

Belgia
Steeven Langil (Waasland-Beveren) - 90 minut w przegranym 0-3 meczu z Anderlechtem Bruksela