Oprawa przed meczem z Wisłą - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oprawa: Czas odrobić ligowe zaległości

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Przed rozpoczęciem meczu Legii z Wisłą na Żylecie kibice zaprezentowali wycinaną sektorówkę z postacią ultrasa oraz transparent "Czas odrobić ligowe zaległości". Całość uzupełniła duża porcja pirotechniki. Zapraszamy do obejrzenia video poniżej!



REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (19)

+dodaj komentarz
Kso - 14.03.2017 / 06:37, *..centertel.pl

Oprawa była zaje....a byłem na meczu i zrobiłem kilka fotek tej oprawie naprawdę konkret zresztą jak mecz mogliśmy wygrać nawet 3-0 ale liczą się 3 pkt i to jest ważne

odpowiedz
as - 13.03.2017 / 13:55, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Do "Sieradz"... Co ty za bzdury wypisujesz ?? Niestety w sieradzu i okolicach nie spotkałem się do tej pory z innymi legionistami

odpowiedz
Olek Kibolek - 13.03.2017 / 12:23, *..dynamic.chello.pl

Piotrek, kolejny raz wyszło Klasa. Dzięx!

odpowiedz
Aaa - 13.03.2017 / 08:49, *..adsl.inetia.pl

Lepiej by było gdyby oprawa dotyczyła Legii.

odpowiedz
BaRtek - 13.03.2017 / 07:16, *..254

Do (L)impek:
"Odrobic zimowe zaleglosci" bo dawno nie robilismy oprawy na mecz w ekstraklasie, wiec... mielismy pod tym wzgledem zaleglosci ;)
Kolor niebieski raczej tez do tego sie odnosi - Ea ma takie barwy
Pozdro

odpowiedz
(L)impek - 13.03.2017 / 01:12, *..inetia.pl

O co chodzi z " czas odrobić ligowe zaległości" może mi to ktoś wytłumaczyć

odpowiedz
leo - 13.03.2017 / 00:36, *..legionowodom.pl

Niebieskie kolory mają szczególne odniesienie do ligi europy/mistrzów gdzie nie można było nic odpalić (prócz meczu z Borussia), z powodu zakazu od klubu

odpowiedz
Do kiwi31 - 12.03.2017 / 23:50, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

To nie wiesz??? Przecież policja urządzała prowokacje tylko zapomnieli jakie barwy ma Legia i dali swoje...

odpowiedz
Sieradz - 12.03.2017 / 23:17, *..play-internet.pl

Dla mało wiedzących: Sieradz to większość Legia mimo, że bliżej im do Łodzi.

odpowiedz
Kiwi31 - 12.03.2017 / 21:58, *..opticom.com.pl

Dlaczego na niebiesko? Ktos to potrafi wytlumaczyc?

odpowiedz
DawidL - 12.03.2017 / 21:43, *..dynamic.mm.pl

Fajnie dawno nie było oprawy.A co byś kolego chciał żeby kibice grzecznie siedzieli i po bramce ewentualnie cichutko zaklaskali.To co się dzieje na trybunach jest tak samo ważne jak mecz i akurat w tym jesteśmy zawsze naj(L)epsi .

odpowiedz
1910 - 12.03.2017 / 21:42, *..dynamic-ww-08.vectranet.pl

Niebieska bo Ekstraklasa ma takie kolory Oprawa Konkret PozdRRo z Radomia

odpowiedz
Mica - 12.03.2017 / 21:06, *..centertel.pl

No fajnie dawno nic się nie działo. ...

odpowiedz
sowa - 12.03.2017 / 20:56, *..dynamic-zab-07.vectranet.pl

czemu niebieskie tło? śmierdzi tu pyrami,nie moglo byc w naszych barwach?

odpowiedz
PiotrZo(L)iborz - 12.03.2017 / 20:25, *..83

Do e(L)o, oprawa była przed meczem to jeżeli będą, to małe, dobry mecz fajna oprawa. Byłem, widziałem. Pozdrawiam

odpowiedz
Oliwa do e (L)o - 12.03.2017 / 20:17, *..play-internet.pl

Szama

odpowiedz
MA(L)Y - 12.03.2017 / 20:08, *..dynamic.chello.pl

Do e(L)o, *.sieradz.vectranet.pl
Pyro won do oborników
Oprawa kozacka

odpowiedz
Trolololo - 12.03.2017 / 20:01, *..centertel.pl

@e(L)o a wszystko z twojej kieszeni...

odpowiedz
e(L)o - 12.03.2017 / 19:14, *..sieradz.vectranet.pl

kolejne dziesiątki tysięcy zł kar dzięki kibico-kibolom

odpowiedz