Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Mishka / Legionisci.com
fot. Mishka / Legionisci.com
Wtorek, 14 marca 2017 r. godz. 13:44

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

30 tys. złotych na oprawy

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Przed meczem z Wisłą Kraków Nieznani Sprawcy przeprowadzili zbiórkę pieniędzy na oprawy. Do puszek trafiło 30 274 zł. "Dziękujemy, że znowu mogliśmy na Was liczyć, nie tylko w kwestii oprawy ale i finansowego wsparcia ruchu ultras ;)
Przed meczem z Wisłą udało się zebrać 30 274 zł! Kwota może i jest daleka od NaSzych rekordowych zbiórek, na te jeszcze przyjdzie w tym sezonie czas, ale mimo to dalej jest to suma nieosiągalna dla innych klubów w Polsce. Dziękujemy, że po raz kolejny obdarzyliście NaS zaufaniem!" - poinformowali NS-i.
Komentarze: (5)

rtyu, 14.03.2017 17:27:01 - *.play-internet.pl

1. robią swoje wysokie płące w Wawie,
2. jak robicie oprawę to nie wydawajcie całego hajsu na oprawę jeśli są race, ale odliczajcie ewentualną karę dla pzpn i odawajcie za klub.

pozdr

kubek, 14.03.2017 17:36:05 - *.dynamic.chello.pl

Jak to zwykle bywa, 10 powędrowała do puszeczki ;)

złotuwa, 15.03.2017 00:10:02 - *.stansat.pl

Do rtyu: czy średnio 1,15 zł od kibica na oprawę to dużo? Mało.

Do zlotuwa , 15.03.2017 20:56:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Nie warto baranowi odpowiadac...

p, 17.03.2017 08:04:52 - *.centertel.pl

Do kubek ; a skąd wiesz.Jesteś księgowym? czy może jasnowidzem?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!