Trzeci numer dwumiesięcznika Młoda Legia już w sprzedaży!
REKLAMA
REKLAMA

Trzeci numer magazynu Młoda Legia już w sprzedaży

Redakcja - Wiadomość archiwalna

Od 15 marca w sprzedaży pojawił się kolejny numer dwumiesięcznika "Młoda Legia. W magazynie możecie przeczytać między innymi wywiad z Arkiem Malarzem, poznać tajemnice wiodących piłkarzy Legii – Miroslava Radovica, Artura Jędrzejczyka, Michała Kopczyńskiego oraz Adama Hlouska. W dziale Legendy Legii znajdziecie biogram legendarnego skrzydłowego Roberta Gadochy.

Oprócz tego Guilerhme po raz kolejny, na życzenie fanów, zdradza tajniki piłkarskiej kuchni i w przystępny sposób pokazuje niektóre z boiskowych trików, a w dziale historycznym młodzi czytelnicy dowiedzą się o meczu z IFK Goteborg, po którym Legia Warszawa po raz pierwszy w swojej historii awansowała do Ligi Mistrzów.

Do zakupu zachęcają atrakcyjne prezenty dołączone do pisma. Są to: frotka na rękę, smycz oraz legijny brelok. W środku numeru uwagę zwraca także 6 plakatów, które powinny pojawić się na ścianie każdego młodego fana Legii!

Uwaga! Do wygrania wspólny plakat z zawodnikiem pierwszej drużyny!

Magazyn Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju oraz w Fan Store Legia Warszawa w cenie tylko 9,99 zł. Magazyn jest także dostępny w sklepie internetowym: www.hitsalonik.pl.

fot. Edipresse

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.