Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Piątek, 17 marca 2017 r. godz. 08:56

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Liga Fanów: Zgłoszenia indywidualne dla zawodników

Liga Fanów

Nie masz zespołu, a chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Napisz do organizatora, a ten pomoże ci znaleźć drużynę. W Amatorskich Rozgrywkach Piłkarskich w Warszawie gra ponad 1000 osób. Często zdarzają się sytuacje, że z chęcią wzięlibyście udział w rozgrywkach, ale nie macie zespołu lub drużyna, w której obecnie graliście, właśnie się rozpadła i zostaliście na lodzie.

W związku z tym Liga Fanów wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chce każdemu dać szansę uczestnictwa w zmaganiach, bez względu na to jaki prezentuje poziom, ile ma lat i na jakiej pozycji występuje.

Wystarczy, że wyślecie do wiadomość na maila kontakt@ligafanow.pl i podacie kilka podstawowych danych. Imię i nazwisko, wiek, pozycja na boisku, doświadczenie piłkarskie, poziom zaawansowania, numer telefonu. Im więcej będzie informacji, tym szybciej uda się dopasować Wasze umiejętności i cechy charakteru do konkretnego zespołu. Po wysłaniu zgłoszenia zostaniecie dodani do bazy i od tego momentu pozostaje Wam już tylko czekać na kontakt ze strony Ligi Fanów. A może jest Was więcej? Dwóch, trzech, czterech? Na takie informacje również czekamy. Wiele drużyn potrzebuje wzmocnień i tylko czeka, by przyjąć kilku regularnych i odpowiedzialnych zawodników. Dlatego nie czekajcie i wysyłajcie zgłoszenia!

Zapraszamy również do zapoznania się z nową ofertą Ligi Fanów - wszystko na www.ligafanow.pl.


przeczytaj więcej o: ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!