REKLAMA

Liga Fanów: Zgłoszenia indywidualne dla zawodników

Liga Fanów - Wiadomość archiwalna

Nie masz zespołu, a chciałbyś zagrać w Lidze Fanów? Napisz do organizatora, a ten pomoże ci znaleźć drużynę. W Amatorskich Rozgrywkach Piłkarskich w Warszawie gra ponad 1000 osób. Często zdarzają się sytuacje, że z chęcią wzięlibyście udział w rozgrywkach, ale nie macie zespołu lub drużyna, w której obecnie graliście, właśnie się rozpadła i zostaliście na lodzie.

W związku z tym Liga Fanów wychodzi naprzeciw Waszym oczekiwaniom i chce każdemu dać szansę uczestnictwa w zmaganiach, bez względu na to jaki prezentuje poziom, ile ma lat i na jakiej pozycji występuje.

Wystarczy, że wyślecie do wiadomość na maila kontakt@ligafanow.pl i podacie kilka podstawowych danych. Imię i nazwisko, wiek, pozycja na boisku, doświadczenie piłkarskie, poziom zaawansowania, numer telefonu. Im więcej będzie informacji, tym szybciej uda się dopasować Wasze umiejętności i cechy charakteru do konkretnego zespołu. Po wysłaniu zgłoszenia zostaniecie dodani do bazy i od tego momentu pozostaje Wam już tylko czekać na kontakt ze strony Ligi Fanów. A może jest Was więcej? Dwóch, trzech, czterech? Na takie informacje również czekamy. Wiele drużyn potrzebuje wzmocnień i tylko czeka, by przyjąć kilku regularnych i odpowiedzialnych zawodników. Dlatego nie czekajcie i wysyłajcie zgłoszenia!

Zapraszamy również do zapoznania się z nową ofertą Ligi Fanów - wszystko na www.ligafanow.pl.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.