Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Grudzień 2013, kibice Legii na meczu w Gdańsku - fot. Mishka / Legionisci.com
Grudzień 2013, kibice Legii na meczu w Gdańsku - fot. Mishka / Legionisci.com
Piątek, 17 marca 2017 r. godz. 11:48

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Nieznani Sprawcy: Idziemy za ciosem

Nieznani Sprawcy

- Drodzy kibice, Za nami mecz z Wisłą, na którym zaprezentowaliśmy oprawę - dzięki Waszemu zaangażowaniu po raz kolejny wyszła tak, jak sobie tego życzyliśmy. Nieprzypadkowo znowu wspominamy o Waszej bardzo istotnej roli w tworzeniu tego wszystkiego. Przed nami mecz w Gdańsku, na którym mamy zamiar iść za ciosem - informują ultrasi Legii.

- Jednak w tym przypadku całkowite powodzenie oprawy zależy głównie od Was. Są takie mecze, na których wymagamy od Was zdecydowanie więcej skupienia i odpowiedzialności za to co się wydarzy - to jeden z nich. Staramy się aby poprzeczka była zawieszona coraz wyżej, w końcu jesteśmy kibicami Legii Warszawa!

W związku z tym apelujemy do wszystkich fanów wybierających się do Gdańska o jeszcze bardziej uważne niż zwykle słuchanie osób odpowiedzialnych za oprawę.

Razem z SKLW informujemy również, z szacunku do NaSzej pracy, o całkowitym zakazie spożywania alkoholu w drodze na mecz. Możecie się liczyć z surowym egzekwowaniem tego zakazu.

Liczymy na Was!

Nieznani SprawcyZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!