Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Sobota, 18 marca 2017 r. godz. 14:03

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Prohibicja w drodze do Gdańska. NS-i szykują skomplikowaną oprawę

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Przypominamy, że podczas jutrzejszego wyjazdu do Gdańska, w pociągu specjalnym obowiązuje zakaz spożywania alkoholu w drodze na mecz. W związku z planowaną skomplikowaną choreografią, organizatorzy wyjazdu ostrzegają, że osoby które nie dostosują się do prohibicji, mogą się spodziewać surowych konsekwencji.

"Całkowite powodzenie oprawy zależy głównie od Was. Są takie mecze, na których wymagamy od Was zdecydowanie więcej skupienia i odpowiedzialności za to co się wydarzy - to jeden z nich. Staramy się aby poprzeczka była zawieszona coraz wyżej, w końcu jesteśmy kibicami Legii Warszawa!

W związku z tym apelujemy do wszystkich fanów wybierających się do Gdańska o jeszcze bardziej uważne niż zwykle słuchanie osób odpowiedzialnych za oprawę" - apelują Nieznani Sprawcy.


przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!