Młodzież: mecze piątkowe i sobotnie

Oprócz meczu Legii CLJ z Bayernem swoje mecze rozgrywali dziś gracze innych drużyn młodzieżowych. W lidze makroregionalnej Legia2000 zremisowała 1-1 w Białymstoku z Jagiellonią. Legia 2002 pokonała 4-0 Świt Nowy Dwór, a gracze o rok młodsi po meczu pełnym zwrotów wygrali 3-2 z KS Piaseczno. Młodzicy z rocznika 2004 zremisowali 0-0 na boisku Bugu Wyszków. Najmłodsi pojechali wraz z "jedynką" do Sosnowca, gdzie rywalizowali (przeważnie z rok starszymi kolegami), odnosząc 3 zwycięstwa i dwa razy remisując.

Mecz sparingowe rozegrali także gracze CWKS Legii 2002/3 i 2007/8, odnosząc zwycięstwa nad Orłami Zielonka i Legionem Pruszków.

MLJM: Jagiellonia Białystok 00 1-1 (0-0) Legia 00
1-0 65 min. Kamil Huczko
1-1 67 min. Kacper Wełniak (as. Łukasz Zjawiński)

Legia: Gołuński - Król, Gładysz, Lorenc [01], Matuszewski [01] - Sinior, Mydlarz (60' Kłos), Neuman (50' Wełniak - Sitek (72' Dziuba), Zjawiński [01], Grudziński
Trener: Robert Picuła, II trener: Tomasz Sokołowski II

Legia 02 4-0 (1-0) Świt Nowy Dwór 02
1-0 23 min. Kamil Rokosz b.a. (po stałym fragm. gry)
2-0 40 min. Jerzy Munik (as. Szymon Włodarczyk)
3-0 42 min. Maksymilian Tkocz (głową, as. Kacper Gościniarek z rogu)
4-0 47 min. Maksymilian Tkocz (rzut wolny po faulu na Grzegorzu Glapce)

Strzały (celne): Legia 23 (10) - Świt 0

Legia: Ojrzyński [03] - Munik, Rokosz, tkocz, Sparwasser - Szabłowski (36' Gościniarek), Kochanowski, Cielemęcki [03](42' Kamiński), Majewski (36' Glapka), Gościniarek (23' Ignacak) - Włodarczyk [03]
Trener: Michał Kolanowski, II trener: Hubert Dolewski

Świt: Romanowski - Wrzesiński, Górski, Ciesielski, Dąbrowski, Kaczorek, Paź, Kokoszczyński, Kurpiewski, Kruszewski, Sobieszek, Głogowski + zmiany hokejowe

Legia 03 3-2 (1-1) MKS Piaseczno 03
0-1 18 min. Hubert Pośniak
1-1 34 min. 34 min. Dominik Krajewski (as. Arkadiusz Ziarko)
2-1 39 min. Michał Budziszewski (as. Patryk Pierzak)
3-1 64 min. Patryk Pierzak (rzut karny po faulu na Dawidzie Papazjanie)
3-2 70 min. Rafał Liwacz

Strzały (celne): Legia 11 (6) - Piaseczno 6 (4)

Legia: Klan - Derlatka (Kpt), Wysocki, Szewczyk (29' Krajewski, 58' Ziarko), Imiołek (52' Błachewicz) - Niesłuchowski (36' Budziszewski), Krajewski (26' Ślendak), Troć (26' Pierzak), Marczuk (26' Ziarko, 36' Szewczyk), Skwierczyński (60' Niesłuchowski) - Papazjan
Trener: Sebastian Różycki, II trener: Hubert Dolewski

MKS Piaseczno: Marnik - Pruszczyk, Jaszczak, Filip Arak (Kpt), Bieniek - Soboń, Dobies, Wójcik, Bartosiak, Kępisty, Pośniak CZ (po meczu) oraz: Urbański, Liwacz, Niedziela

Legioniści woleliby zapomnieć o pierwszych 25 minutach, kiedy grali powoli i w sposób przewidywalny dla przeciwnika, a grający twardo, szybko i zdecydowanie piasecznianie zasłużenie prowadzili. Ostatnie minuty I odsłony przyniosły kilka roszad i znacznie szybszą grę Legii, przypieczętowaną golem wyrównującym po stałym fragmencie gry i strzałem Krajewskiego w zamieszaniu podbramkowym. Dobrą passę Legioniści kontynuowali po przerwie, kiedy po doskonałym przerzucie Pierzaka bardzo aktywny Budziszewski strzelił nie do obrony. Goście próbowali się odgryźć, ale doskonałej okazji do zdobycia kolejnego gola nie wykorzystał Pośniak, a Soboń uderzył nad bramką. Potem ponownie doszli do głosu legioniści, jednak sowich okazji nie wykorzystali Budziszewski i Papazjan. W 64. minucie Patryk Pierzak podwyższył z karnego na 3-1, co okazało się ważnym akcentem meczu, gdyż ostatnie minuty należały do gości, którzy swoją rozpaczliwą ofensywę ukoronowali golem kontaktowym Liwacza. Legioniści wygrali będąc w przekroju meczu drużyną aktywniejszą, ale paradoksalnie zagrali przeciwko wiceliderowi z Piaseczna nieco słabsze zawody niż z Escolą.

Bug Wyszków 04 0-0 Legia 04

Legia: Maciej Kikolski - Kacper Włoch, Dominik Paradowski, Michał Boczoń, Wiktor Nowak - Dominik Arkuszewski, Benedykt Piotrowski [05], Filip Składowski [05], Tomasz Walczak [05] oaz: Joel Mpika, hubert Wierucki, Wiktor Puciłowski [05], Szymon Gaj [05]
Trener: Dariusz Rolak, II trener: Mateusz Majewski

Zagłębie Sosnowiec 04 3-4 (1-2) Legia 05
0-1 6 min. Milan Bazler b.a.
0-2 19 min. Oskar Lachowicz (as. Piotr Kuc)
1-2 25 min.
1-3 36 min. Milan Bazler (as. gr. testowany)
2-3 39 min.
3-3 48 min.
3-4 70 min. Karol Haber (as. Piotr Kuc)

Legia: gr. testowany (31' Sitnik) - Wysocki, Wojciechowski, Burakowski, Szewczak, Kuc, Lachowicz, Zwoliński - Bazler oraz: Rafał Boczoń [06], Haber, Michalski, 2 gracze testowani
Trener: Jakub Zapaśnik, II trener: Przemysław Chojnowski

Zagłębie Sosnowiec 05A 2-2 Legia 06A
1-0 4 min.
1-1 14 min. Denis Franke
2-1 26 min.
2-2 49 min. Jakub Chodkowski

Legia: Michał Malinowski - Kramarczuk, Kucharski, Kuśmider, Włodarek, Żewłakow, Chodkowksi, Franke, Wasiak-Libiszowski [07] + 3 graczy testowanych + Żołyński, Saletra
Trener: wz. Rafał Wajman, II trener: Jakub Włusek

Zagłębie Sosnowiec 05/6B 2-6 (1-3) Legia 06B
0-1 4 min. Piotr Żołyński (as. Maciej Saletra)
1-1 8 min.
1-2 20 min. Klaudiusz Dołowy (rzut wolny)
1-3 29 min. Maciej Saletra (rzut wolny)
2-3 33 min.
2-4 40 min. Piotr Żołyński (as. Oskar Iwaniec)
2-5 50 min. Oskar Iwaniec (as. Kacper Woźniak)
2-6 59 min. Jakub Gomółka

Legia: Maciej Kieler, Aleksander Mickielewicz - Maciej Saletra, Jakub Malicki (LSS), Jakub Gomółka (LSS), Piotr Żołyński, Kacper Woźniak, Jakub Trzaskowski, Oskar Iwaniec, Aleksander Grabowski, Klaudiusz Dołowy
Trener: Piotr Chmiel (Rafał Wajman w zastępstwie chorego Przemysława Łagożnego poprowadził drużynę A)

Zagłębie Sosnowiec 06A 4-4 Legia 07
1-0 9 min.
2-0 19 min.
2-1 21 min. Sebastian Baranowski (as. Jakub Nawrocki)
2-2 24 min. Sebastian Baranowski (z rzutu wolnego)
3-2 26 min.
3-3 35 min. Jakub Nawrocki b.a.
4-3 42 min.
4-4 47 min. Sebastian Baranowski (as. Jakub Nawrocki)

Legia: gr. testowany - Mateusz Salamończyk, Patryk Piekutowski, Hubert Świętochowski, Łukasz Żagan, Jakub Nawrocki, Sebastian Baranowski, Dawid Foks (LSS) + 5 graczy testowanych
Trener: Tomasz Bąbel

Zagłębie Sosnowiec 07 4-7 Legia 08
1-0 2 min.
1-1 10 min. Daniel Foks (as. Maciej Bieniak)
1-2 15 min. Daniel Wyrozumski (as. Norbert Merchel)
4-7 50 min.

Legia: Szymon Rusin, Marcel Kiełbasiński, Piotr Bzducha, Raul Bazler, Maciej Bieniak, Maksymilian Dołowy, Daniel Wyrozumski, Daniel Foks, Norbert Merchel [09], Filip Nieckarz + gracz testowany
Trener: Mateusz Legierski

CWKS Legia Bemowo:

Orły Zielonka 02/3 0-1 (0-0) CWKS Legia 02/3
Gol:
0-1 Jan Kołodziejski (z dystansu, as. Mateusz Sidor)

CWKS Legia: Zalega - Dudzik, Sulkowski, gr. testowany, Kubiszer, gr. testowany, gr. testowany, gr. testowany, Dobosz, Długołęcki, Grabiec [04] (gr. testowany) + w końcówce: Grygorczuk, M. Sidor, Kołodziejski
Trener: Łukasz Winek

CWKS Legia 07/8 22-0 Legion Pruszków
Gole: Jan Winek 6, Michał Jahn 5, Piotr Sobociński 3, Aleks Greczkowski 2, gr. testowany 2, Eryk Boesler 2, Kajtek Młynarski 1, Wojtek Sernawit 1

CWKS Legia: Świetlicki, M. Sienicki, A. Sienicki, Szczykowski, gr. testowany, Młynarski, Sernawit, Boesler, Jahn, Sobociński [08], Winek, Gnaś [08], Greczkowski