Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
Zofia Klepacka - fot. Mishka / Legionisci.com
Środa, 29 marca 2017 r. godz. 16:09

Żeglarstwo: Klepacka druga po 3 dniach eliminacji na Majorce

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Po trzech dniach eliminacji 48. edycji żeglarskich zawodów Pucharu Księżniczki Zofii na Majorce, Zofia Noceti-Klepacka plasuje się na drugim miejscu w klasyfikacji generalnej, za Hiszpanką Mariną Alabau. Legionistka w kolejnych wyścigach zajmowała miejsca: 4, 2, 4, 5, 1 i 1. Dzięki dwóm wygranym w środę, Klepacka awansowała o dwie lokaty, na miejsce drugie. Rywalizacja potrwa do 1 kwietnia.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!