Kazimierz Moskal - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Moskal: Legia jest faworytem

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

- Dopadły nas małe kłopoty kadrowe - za kartki nie może zagrać Ricardo Nunes, a Rafał Murawski i Dawid Niepsuj mają problemy zdrowotne i nie będą mogli z nami pojechać - mówi przed sobotnim meczem z Legią trener Pogoni Kazimierz Moskal.

- Wiemy, że mistrz Polski ma w swoim składzie bardzo wielu dobrych zawodników. Mogliśmy się o tym przekonać jesienią w Szczecinie. W moim odczuciu o sile tej drużyny decydują przede wszystkim Miroslav Radović i Vadis Odjidja-Ofoe. Niebezpieczny jest również Guilherme, jeśli jest w dobrej dyspozycji. Musimy też pamiętać, że jest Kucharczyk, który choć w ostatnim meczu w Gdańsku wszedł z ławki, to odwrócił losy meczu. Można by tak wymieniać, ale dla nas najbardziej istotne jest, żebyśmy skupili się na własnym zespole i robili to, co do nas należy.

- Musimy powiedzieć otwarcie - Legia jest faworytem. Gra u siebie, walczy o mistrzostwo. Nie chcę powiedzieć, że jest to najlepsza w tym momencie polska drużyna, bo jeszcze kilka wiosną gra naprawdę dobrze, ale z pewnością jest to zespół, który będzie się liczył w walce o mistrza. Każda seria ma to do siebie, że kiedyś się kończy. Pojedziemy do Warszawy wierząc, że ta nasza zła seria dobiegnie jutro końca. Chcemy zagrać dobry mecz - to przede wszystkim. Ważna będzie koncentracja i wiara, że można z tą silną Legią powalczyć. Że można stamtąd wywieźć punkty, pokazała i Termalika, i Ruch.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.