fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Bramki i skrót meczu z Pogonią

Redkacja, źródło: ekstraklasa.tv - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa ograła w sobotę Pogoń Szczecin i awansowała na pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Bramki dla "Wojskowych" zdobyli Michał Kucharczyk i Vadis Odjidja-Ofoe. Pogoń długo przeciwstawiała się legionistom, lecz ostatecznie trzy punkty zostały na Łazienkowskiej. Zapraszamy do obejrzenia bramek, skrótu i najciekawszych sytuacji z tego spotkania.

Kucharczyk otwiera wynik
Bramka Odjidji-Ofoe

Skrót meczu

Szansa Fojuta
Strzał Kucharczyka
Malarz lepszy od Gyurcso
Stuprocentowa okazja Jędrzejczyka
Słowik w ostatniej chwili uprzedził Kucharczyka
Matras marnuje sam na sam
Okazja Radovicia
Vadis bliski drugiego trafienia

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Ziooom - 03.04.2017 / 14:59, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Kucharczyk na drugie imię ma Spalony.

odpowiedz
123 - 02.04.2017 / 20:38, *..dynamic.chello.pl

@Vito . Byly. Nawet na stadionie było widać.
Zresztą kuchy był na spalonym przez całą 1 polowę
A drugą to nie wiem bo siedzę bliżej żylety

odpowiedz
- 02.04.2017 / 14:30, *..234.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Po tym co Jedza pokazuje w tej rundzie dochodze do wniosku ze krasnodar czy gdzie on tam gral zrobil interes życia.Broź do skladu!!!

odpowiedz
Nik - 02.04.2017 / 13:34, *..dynamic-ww-05.vectranet.pl

Brawo Legia

odpowiedz
Vito - 02.04.2017 / 08:58, *..centertel.pl

Gdzie można zobaczyć te 2 bramki ze spalonych? W skrócie ich nie ma a chcę zobaczyć czy rzeczywiście były

odpowiedz
piotr - 02.04.2017 / 07:54, *..radom.vectranet.pl

I tylko legia legia warszawa

odpowiedz
123 - 02.04.2017 / 01:52, *..dynamic.chello.pl

Kuchy dziś hatrik ze spalonych :)
@Zib pewnie się jstrają gdzie indziej

odpowiedz
Zlb - 01.04.2017 / 23:45, *..dynamic.gprs.plus.pl

Gdzie jstracie hejterzy Kuchego? ??Dupa cicho!

odpowiedz