REKLAMA

Piłka wodna: KS Waterpolo Poznań 8-4 Legia Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Piłkarze wodni Legii Warszawa przegrali w niedzielnym meczu z zespołem KS Waterpolo Poznań 4-8. Wyniki poszczególnych kwart: 2-0, 1-2, 4-1, 1-1. W sobotę legioniści ulegli poznaniakom 8-10.

Legia: A. Oleksów, Nasterski, Iwoła, J. Oleksów, Rudziński, Machniewski, Durjasz 1, Ślusarczyk, Sypuła, Kozera, Kalata 2, Maciejewski 1.
trener: Piotr Biadoń

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.