AZS AWF Warszawa - Legia Warszawa - fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Rugby: AZS AWF Warszawa 25-12 Legia Warszawa

Kamil Marciniak, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W meczu 2. kolejki II ligi nowego sezonu rugbiści Legii Warszawa przegrali wyjazdowy derbowy mecz z AZS AWF Warszawa 12-25. Do przerwy gospodarze prowadzili 15-0. Więcej informacji o sekcji znajdziecie w dziale Rugby.
Fotoreportaż z meczu - 52 zdjęcia Kamila Marciniaka

Rugby: AZS AWF Warszawa 25-12 (15-0) Legia Warszawa

Punkty AZS AWF: Jan Cal 5 (P), Guillaume Leroux 5 (P), Michał Rosiak 5 (P), Miłosz Kasiński 5 (P), Mateusz Kocoń 5 (pd, K).

Punkty Legia: Wojciech Grygułło 5 (P), Jan Bukowski 5 (P), Daniel Żółkowski 2 (pd).

Żółte kartki: Sebastian Szymański, Michał Rosiak (AZS AWF) - Łukasz Miśkiewicz, Daniel Żółkowski (Legia)

fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.