Nenad Bjelica - fot. Mishka / Legionisci.com

Bjelica: Ta porażka to dla nas lekcja

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Nenad Bjelica (trener Lecha): Zaczęliśmy ten mecz bardzo dobrze, potem przez kolejne 10 minut nie kontrolowaliśmy przebiegu gry i rywala. W pierwszej połowie dokonaliśmy 2-3 rotacje na boisku, mieliśmy lepsze sytuacje niż Legia. Druga połowa była już nasza, graliśmy bardzo dobrze, bardzo agresywnie, mieliśmy dobre sytuacje i korzystny wynik. Gratuluję Legii zwycięstwa, ale gratuluję także moim zawodnikom. Jestem z nich zadowolony i z naszej gry także.
Idziemy dalej, ta porażka to dla nas lekcja. Będziemy po niej silniejsi.

W ostatnich minutach nie musieliśmy ryzykować. Nasza obrona popełniła błąd. Nie mówiłem drużynie, że mają wszyscy iść do ataku i walczyć o gola na 2-1, ale zespół także sam podejmuje decyzje na boisku i ja to respektuję. Teraz wiem, że popełniliśmy błąd.

Dziękuję kibicom za doping dla nas. To nasze największe zwycięstwo, że po przegranym meczu byli z nami i dopingowali.