Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Klub Bokserski Legia
fot. Klub Bokserski Legia
Poniedziałek, 10 kwietnia 2017 r. godz. 16:19

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Kick-boxing: 6 medali na MP full-contact

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Kick-bokserzy Legii zdobyli sześć medali na mistrzostwach Polski w formule full-contact, które odbyły się w Piotrkowie Trybunalskim. Maria Romańska przegrała 0-3 finałową walkę kat. -52kg z Olgą Michalską (Poprawa Siedlików) i zdobyła srebrny medal. Brąz zdobyli Przemysław Ziemnicki (-86kg), Bartłomiej Salak (-63,5kg) oraz Miłosz Pacak (-75kg). Brązowy medal wywalczyła również Agata Piechowicz w kategorii -60 kg.

W kategorii juniora młodszego Filip Kopaniszyn (-51 kg) wywalczył srebrny medal. Debiutujący w kategorii juniora starszego (-67 kg) Filip Pham Hong przegrał 0-3 z Mateuszem Jakubowskim z SSK Kielce.


1/2 finału: Przemysław Ziemnicki 1-2 Krystian Chramęga (Tiger Dzierżoniów)
1/2 finału: Bartłomiej Salak - Mikołaj Staszkiewicz (Krakowska Szkoła SMOK) RSC1
1/2 finału: Miłosz Pacak 0-3 Robert Krasoń (Tom Center Piotrków)Komentarze: (1)

Gabi, 10.04.2017 16:25:50 - *.dynamic.chello.pl

Brawo p.Przemku :) Legia Kickboxing!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!