Vadis Odjidja-Ofoe - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Oceny legionistów za mecz z Lechem

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Najwyższą notę za niedzielny mecz w Poznaniu przyznaliście Vadisowi Odjidji-Ofoe. Występ Belga oceniliście na 5,2 w skali 1-6. Minimalne niższe oceny uzyskali strzelcy goli: Kasper Hamalainen oraz Maciej Dąbrowski. Z kolei najgorsze noty przyznaliście Michałowi Kopczyńskiemu i Guilherme - 2,9. W sumie oceniało 1211 osób. Średnia ocena drużyny za ten mecz to 4,1.

Odjidja-Ofoe 5,2
Hamalainen 5,1
Dąbrowski 5,0
Malarz 4,7
Hlousek 4,7
Pazdan 4,5
Jędrzejczyk 4,1
Moulin 4,0
Radović 3,8
Nagy 3,8
Kucharczyk 3,5
Jodłowiec 3,4
Kopczyński 2,9
Guilherme 2,9

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (16)

+dodaj komentarz
wkz - 12.04.2017 / 10:28, *..159

Jędza wyzej od Moulina?

odpowiedz
Hugon - 11.04.2017 / 23:00, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

I jak zwykle najlepszy był Kucharczyk,

odpowiedz
Matt - 11.04.2017 / 22:22, *..2

Podajcie mi jeden powód dla którego Jędrzejczyk ma tak wysoką notę. W jak beznadziejnej formie może być Broź, skoro niezwykle przeciętny Jędza gra w pierwszym składzie?

odpowiedz
ostet - 11.04.2017 / 21:32, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

jeżeli na tym meczu byli skauci z Żyrardowianki to nie ma co liczyć na transfer fatalnego bo raczej im w oko nie wpadł a Odjidje raczej pożegnamy po sezonie bo przerasta naszą ligę o pare klas... a fatalny jest fatalny i nikt go nie chce...

odpowiedz
krys008 - 11.04.2017 / 20:33, *..225.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Do Mietek i Leo popieram Moulin świetnie pracuje w środku pola i jej nieco niedoceniany. Nasz mały Francuzik wykonuje świetną robotę i trzyma wysoki poziom.
Co do Nagy, to chłopak ambitny, ale na razie jestem sceptyczny. Tak jak już kiedyś pisałem wychodzi na zmianę i biega, biega i biega, ale strasznie chaotycznie i mało efektywnie. Może coś z tego będzie, może za Gui na skrzydle, jest szansa spróbować.

odpowiedz
Krzeszczu - 11.04.2017 / 17:18, *..cust.bredband2.com

@ mietek: tak wlasnie!!!

odpowiedz
mietek - 11.04.2017 / 16:16, *..54

@do Leo: Moulin od początku gra solidnie. To tylko Dr. Alban na siłę próbował robić z niego "dziesiątkę" i chłopak się miotał przy napompowanych sztucznie oczekiwaniach. Podobnie jak Vadis na początku - albański wróżbita go rzucał na defensywnego pomocnika, gdzie widać było, że chłopak nie ma do tego w ogóle predyspozycji.

odpowiedz
Sied(L)ce - 11.04.2017 / 16:06, *..177

Rado 3,8 ??? Moim zdaniem gość mimo swoich wcześniejszych zasług gra ostatnio bardzo słabo i bezproduktywnie. Podobnie Kopczyński na siłe promowany a w Legii nie można grac tylko do tyłu bezpiecznie i być od przerywania trzeba też zaangażowania z przodu. Dla odmiany Francuz gra bardzo na plus i to od dłuższego czasu. Mało jest doceniany a robi dobrą robotę. Reszta ocen OK wg mnie - Vadis rządzi !!!

odpowiedz
do Leo - 11.04.2017 / 12:59, *..pl

Taka to już rola defensywnego pomocnika. Najważniejsza i najmniej doceniana. Oglądałem mecz na żywo i moim zdaniem Moulin zagrał bardzo dobry mecz. Sam oceniłem go na 5.

odpowiedz
Do m4pierwszy - 11.04.2017 / 12:45, *..dynamic.chello.pl

Nagy'a a nie nagyego. Rozumiem, że wszystkie mecze na stadionach i dlatego jeszcze nie słyszałeś jak się wymawia.

odpowiedz
mietek - 11.04.2017 / 12:28, *..emea.ibm.com

Już dawno mówiłem, że w tym sezonie Guilherme jest tak bezproduktywny, jakim swego czasu był Człowiek-Mop Manu. Dobrze, że usiądzie na ławce, bo może faktycznie Nagy będzie lepszą opcją. O ile na Koronę Magic nie puści Szymańskiego lub (co jest też możliwe) Vako.

odpowiedz
m4pierwszy - 11.04.2017 / 11:26, *..242.atman.pl

Jest teraz przeogromna szansa żeby spróbować Nagy'iego albo na defensywnym albo na skrzydle. Mogłoby być ciekawie mieć z tyłu Moulina i Nagy'iego. Chociaż chłopak ma takie dynamity w nogach, że skrzydło z opcją schodzenia do środka wydaje sie najlepsze.

odpowiedz
Janusz Paź - 11.04.2017 / 11:21, *..dynamic.chello.pl

Pewnie dlatego, że również widział jak Nagy chwilę po wejściu zawalił krycie...

odpowiedz
Leo - 11.04.2017 / 11:12, *..static.chello.pl

Przykro ze kibice nie doceniają Moulin, zagrał mega mecz i to kolejny, dzięki niemu Odjidji gra się łatwiej i może się pokazać.

odpowiedz
G do Mokotow - 11.04.2017 / 11:09, *..centertel.pl

Obawiam się, że Nagy nie pasuje na tę pozycję, prędzej pasowałby na pozycję Moulina, który ma trochę inne role na boisku, ale Moulin jest nie do ruszenia. Ja bym go zaczął wystawiać za Guilerme, który jest raczej bezproduktywny w tej rundzie i chyba pora usiąść na ławce.

odpowiedz
Mokotow - 11.04.2017 / 10:56, *..adsl.cybercity.dk

Ciagle nie rozumiem dlaczego Magiera nie sprobuje Nagy na pozycji defensywnego pomocnika, za beznadziejnego Kopczynskiego.Czytalem przynajmniej dwa wywiady z bylymi trenerami wegra,kazdy podkreslal ze swietnie sobie daje rade Nagy jako defensywny.....

odpowiedz