Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Nieznani Sprawcy
fot. Nieznani Sprawcy
Czwartek, 13 kwietnia 2017 r. godz. 15:55

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zbiórka na oprawy na meczu z Koroną

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Podczas poniedziałkowego meczu z Koroną Kielce, Nieznani Sprawcy prowadzić będą zbiórkę na oprawy w rundzie mistrzowskiej. "Przez niecały miesiąc chyba udało nam się odrobić ligowe zaległości. Trzy całkiem udane oprawy za nami, ale już niedługo runda mistrzowska! Z całą pewnością zrobimy wszystko, żeby było jeszcze ciekawiej.
Wobec czego już teraz, aby w święta dać Wam święty spokój, po raz kolejny prosimy Was o finansowe wsparcie ruchu ultras przy okazji meczu z Koroną. Liczymy, że po raz kolejny obdarzycie NaS zaufaniem i pobijemy rekord, jeśli chodzi o tę rundę ;). Wesołych Świąt i widzimy się w poniedziałek na Łazienkowskiej!" - poinformowali NS-i.

Poniżej ostatnie oprawy zaprezentowane na meczach przez legionistów:

przeczytaj więcej o: , ,


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!