Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Piątek, 14 kwietnia 2017 r. godz. 20:25

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Terminy meczów play-off w Poznaniu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dzisiaj działacze Basketu Poznań podali dokładne terminy meczów trzeciego i czwartego meczu I rundy play-off o awans do PLK. Spotkania rozegrane zostaną w sobotę, 22 kwietnia o 19:00 oraz w niedzielę, 23 kwietnia o 17:00. Oba mecze rozegrane zostaną w hali Politechniki Poznańskiej przy ulicy Piotrowo 4. Bilety wstępu kosztować będą 10 złotych.

Po pierwszych dwóch meczach stan rywalizacji wynosi 1-1. Do kolejnej rundy awansuje zespół, który wygra trzy spotkania. Ew. piąty mecz odbędzie się w Warszawie, w środę 26 kwietnia. Półfinały play-off rozpoczną się w weekend 29-30 kwietnia.


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (4)

Brawo Basket-cena biletu, 16.04.2017 18:47:19 - *.static.ip.netia.com.pl

Chodzi o bilety, które są po 10,-zł. A nasi ździercy od ubiegłego sezonu podnieśli cenę biletu o 50% i do tego wdrożyli opłatę za korzystanie z parkingu.

C.d. play-off, 18.04.2017 08:18:19 - *.com.pl

1:1, a teraz Poznań. Musi być walka o wygranie trzeciego meczu z Basket Poznań. Ale walka zimna, wyrachowana. Ten trzeci mecz ustawi pozostałe. POWODZENIA.

do brawo basket-cena biletu, 19.04.2017 12:08:23 - *.64

na żadnym meczu nie trzeba było płacić za parking

do *.64, 19.04.2017 13:48:59 - *.com.pl

Widocznie odeszli od tej decyzji, bo wcześniej była takowa. Miał wtenczas kosztować 5,-zł. jak zapowiadali.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!