fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: To był brzydki mecz

Jeleń, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Uważam, że dobrze weszliśmy w mecz. Pierwsze 20 minut było takie, jak chcieliśmy, natomiast później z każdą sekundą byliśmy wybijani z rytmu. Nierozważne zagrania, faule, proste błędy - to wszystko nie pozwoliło nam tego meczu wygrać. Podejmowaliśmy złe decyzje, oddaliśmy mnóstwo strzałów, lecz tylko jeden celny i to jest główna przyczyna tego, że dzisiaj zaledwie zremisowaliśmy.

- Chciałbym pochwalić Koronę. Zagrała dzisiaj świetny mecz, zawodnicy realizowali założenie trenera i na pewno może być on z nich bardzo zadowolony. My gonimy od początku sezonu i nie jedną drużynę, ale w pewnym momencie goniliśmy cztery. Jesteśmy naprawdę blisko. Pewnie, że chciałbym wygrywać w każdym meczu, jednak nie zawsze się da. To był brzydki mecz, jeden z brzydszych, jaki był na tym stadionie rozegrany w ostatnich miesiącach. Mamy jednak punkt i z tego punktu też się cieszymy.

- Czy podniosłem głos na moich zawodników? To jest tajemnica szatni, ale jeśli to takie ważne, to nie, nie zrobiłem tego. Nie sądzę, żeby od krzyczenia ktoś lepiej zagrał. Było widać, że spotkanie było dla nas bardzo trudne. Korona na wyjazdach ostatnio grała słabo, jednak to niczego nie oznacza. Niestety, zmarnowaliśmy swoje szanse, jednak ten mecz nas także dużo nauczył.

- Zawsze mam pretensje do zawodników, kiedy łapią kartkę w momentach, gdzie można tego uniknąć. Co innego faul taktyczny, a co innego głupia kartka za dyskusję. Takie sytuacje zawsze denerwują trenerów. Vadis nie zagra w Krakowie, ale będzie miał czyste konto na siedem najważniejszych meczów.
Chukwu wszedł na boisko, żeby coś zmienić, starał się, bo takie mecze służą temu, by pokazać się trenerowi. Daniel miał za zadanie wzmocnić naszą ofensywę, jednak cały czas brakuje mu ogrania, bo oprócz chwili w Amsterdamie nie grał przecież wcześniej wcale.

- Korona grała na czas od 2. minuty i rzeczywiście się nie spodziewałem, że aż tak będzie to wyglądać. Nie chcę się nad tym rozwodzić, ale rzeczywiście sędziowie powinni bardziej ponaglać piłkarzy. Takie zachowania zabijają piłkę.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.