Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach / Legionisci.com
fot. Bodziach / Legionisci.com
Środa, 19 kwietnia 2017 r. godz. 11:29

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Legia otwiera klasy sportowe w podstawówce na Żoliborzu

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Legia otwiera klasy sportowe w szkole podstawowej nr 392 (obecnie gimnazjum nr 55) na warszawskim Żoliborzu. Pierwszy nabór dotyczy dzieci z klas 1 i 4. W najbliższym czasie planowane jest otwarcie klas sportowych także przy innych dzielnicach, w których funkcjonują Szkoły Piłkarskie Legii, czyli na Targówku, Bemowie i Pradze Południe.

Udział w naborze mogą wziąć wszyscy, nie tylko dzieci trenujące w Legia Soccer Schools, czy Akademii Piłkarskiej Legii. "Każdy może przyjść na nabór, dołączyć do klas sportowych Legii Warszawa i trochę się poruszać" - powiedział dla Legia.com Radosław Mozyrko, koordynator szkolenia w Akademii Piłkarskiej Legii. Docelowo klasy 1-3 o profilu piłkarskim znajdą się pod patronatem Legia Soccer Schools i będą ćwiczyć z jej trenerem, natomiast 4-8 trafią pod skrzydła Akademii Piłkarskiej Legii i stąd otrzymają dedykowanego trenera.

"Zapewniamy opiekę i czuwamy nad bezpieczeństwem ucznia. Treningi nie będą odbywać się w późnych godzinach popołudniowych, tylko zostaną ujęte w szkolny plan lekcji" - powiedziała dyrektor szkoły pani Renata Kozłowska.

Formularz zgłoszeniowy dla 4. klasy znajduje się tutaj. Wszelkie pytania dotyczące klas sportowych Legii można kierować na adres klasy@legia.pl.


przeczytaj więcej o: , , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!