III liga: Concordia Elbląg 1-2 Legia II Warszawa

W meczu 24. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Concordią Elbląg 2-1. Po pierwszych 45 minutach gospodarze prowadzili 1-0, a bramkę zdobył Kazuya Watanabe. Po przerwie trafienia dla Legii zanotowali Bartosz Skowron oraz z rzutu karnego Bartłomiej Urbański.

III liga: Concordia Elbląg 1-1 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 26' Kazuya Watanabe
1-1 - 65' Bartosz Skowron
1-2 - 90' Bartłomiej Urbański (k)

Skład Concordii: 1. Oskar Pogorzelec, 2. Michał Kiełtyka, 4. Mariusz Pelc (58' 98. Paweł Pelc), 7. Hubert Otręba, 10. Mateusz Szmydt (78' 14. Sebastian Tomczuk), 13. Kazuya Watanabe (87' 3. Edil de Souza Barros), 17. Adam Duda, 20. Michał Pietroń, 23. Mateusz Gołębiewski, 90. Sebastain Kopeć, 94. Michał Lewandowski

Skład Legii: 1. Dominik Kąkolewski, 2. Bartosz Skowron, 3. Mateusz Hołownia, 4. Mateusz Zawal, 5. Matuesz Żyro, 6. Mateusz Leleno, 7. Tomasz Nawotka (82' 23. Tin Matić), 14. Adrian Małachowski (46' 22. Sadam Sulley), 16. Bartłomiej Urbański, 17. Sandro Kulenović (70' 9. Eryk Więdłocha), 20. Miłosz Szczepański

żółte kartki: Watanabe, Kopeć, Duda, Otręba - Szczepański