Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Czwartek, 20 kwietnia 2017 r. godz. 20:40

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Zbiórka krwi w Górze Kalwarii

Woytek, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę 22 kwietnia w godzinach 9-14 w Górze Kalwarii odbędzie się honorowa zbiórka krwi organizowana przez Legijną Górę Kalwarię oraz Krewkich Legionistów. Dla każdej osoby która odda krew otrzyma słodki poczęstunek, sok oraz kupony zniżkowe na pizze.

Zapraszamy!Komentarze: (2)

LGK, 20.04.2017 21:01:59 - *.dynamic.chello.pl

Zapraszamy :-)

młody, 20.04.2017 23:01:17 - *.static.ip.netia.com.pl

A na jaką pizzę?

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!