fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kiko Ramirez: Wyciągnęliśmy wnioski z ostatniej porażki

Wiśnia, źródło: wisla.krakow.pl - Wiadomość archiwalna

- W trakcie tygodnia pracowaliśmy nad elementami, które w Warszawie zaważyły o naszej porażce. Teraz z pewnością będzie trochę inaczej niż w marcu, ten mecz będzie miał nieco inną otoczkę. Ogólnie uważam, że wyciągnęliśmy wnioski - zapowiada przed meczem z Legią Kiko Ramirez, szkoleniowiec Wisły Kraków.

Piłkarze z Krakowa nie będa czuli respektu przed aktualnym mistrzem kraju. - To nie ma znaczenia. Jesteśmy w decydującej fazie sezonu i nikt nie może sobie pozwolić na luksus porażki, więc czeka nas na pewno intensywny, ciekawy mecz. Legia ma zabójcze początki i widać u niej bardzo wysoką jakość. Ale jeśli poradzimy sobie z tym trudnym okresem początkowym to potem powinno być już łatwiej - mówi Hiszpan.

- My stawiamy na kolektyw i powtarzamy sobie, że razem będziemy walczyć o realizację celu. Też mamy indywidualności, ale pracujemy jako zespół i to jest dla nas najważniejsze - powiedział Ramirez, który odniósł się także do formy Vadisa Odjidji-Ofoe oraz Miroslava Radovicia. - Niewątpliwie to gracze, którym trzeba przyjrzeć się bliżej. Obaj mają duże doświadczenie i musimy poświęcić im sporo uwagi. Legia dysponuje bardzo dużą jakością w zespole, więc przetrwanie pierwszych minut będzie bardzo ważne. Jeżeli sobie z tym poradzimy, to potem będzie już tylko łatwiej - stwierdził trener.

- Nasz zespół grał już pod presją, grał przed kompletem publicznością, więc jest gotowy do takiej
rywalizacji - zakończył.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2021 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.