Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Bodziach
fot. Bodziach
Sobota, 29 kwietnia 2017 r. godz. 07:40

Jeździectwo: Pięć legionistek na podium w Poczerninie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodniczki sekcji jeździeckiej Legii siedem razy stawały na podium podczas zawodów ZR-B, które odbyły się w Poczerninie. Agata Flura wygrała w konkursie klasy N oraz zajęła drugie miejsce w konkursie klasy C. Drugie miejsce zajęły także Maria Gonciarek (kl.N1) i Anna Małkowska (kl.N).
Rywalizację na miejscu trzecim kończyły Dagmara Rajchel (klasa P) oraz Katarzyna Żuchowicka (kuce 60 cm oraz kuce 80 cm).


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!