III liga: Pelikan Łowicz 4-0 Legia II Warszawa

W meczu 26. kolejki III ligi Legia II Warszawa przegrała w Łowiczu z Pelikanem 0-4. Gospodarze objęli prowadzenie już w 6. minucie. W pierwszej połowie legioniści mieli szansę by doprowadzić do remisu, ale Tomasz Nawotka nie wykorzystał rzutu karnego. W drugiej części gry Mateusz Majewski zdobył kolejne dwie bramki dla Pelikana, a w doliczonym czasie gry gospodarze dobili "Wojskowych"po trafieniu Przemysława Belli.

W ostatnich 4 meczach podopieczni Krzysztofa Dębka zanotowali 3 porażki.

III liga: Pelikan Łowicz 4-0 (1-0) Legia II Warszawa
1-0 - 6' Rafał Parobczyk
2-0 - 62' Mateusz Majewski
3-0 - 65' Mateusz Majewski
4-0 - 90' Przemysław Bella

Pelikan: 12. Michał Nowak - 4. Piotr Gawlik, 23. Bartosz Broniarek, 3. Grzegorz Wawrzyński, 19. Mateusz Majewski, 8. Michał Adamczyk, 10. Rafał Parobczyk (64' 18. Mateusz Kasprzyk), 14. Kamil Kuczak, 6. Tomasz Bogołębski (64' 9. Krystian Mycka), 15. Bartosz Bujalski (64' 7. Daniel Bończak), 22. Wojciech Wojcieszyński (78' 5. Przemysław Bella)

Rezerwowi: 1. Patryk Orzeł, 2. Fabian Woźniak, 11. Arkadiusz Ciach

Legia II: 1. Dominik Kąkolewski - 7. Tomasz Nawotka, 4. Mateusz Zawal, 5. Mateusz Żyro, 26. Eryk Rakowski - 16. Bartłomiej Urbański (74' 19. Patryk Czarnowski), 11. Aleksander Waniek, 6. Mateusz Leleno, 20. Miłosz Szczepański - 9. Eryk Więdłocha (72' 17. Sandro Kulenović), 23. Tin Matić

Rezerwowi: 33. Tomasz Wróblewski, 24. Alban Sulejmani, 22. Sadam Sulley

Żółte kartki: Gawlik, Bogołębski, Bujalski (Pelikan) - Nawotka, Rakowski, Urbański, Waniek, Kulenović (Legia II)