Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Poniedziałek, 15 maja 2017 r. godz. 09:41

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Piłka wodna: Wygrana i porażka z Arkonią

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Piłkarze wodni Legii Warszawa wywalczyli trzy punkty w dwumeczu z mistrzami Polski, Arkonią Szczecin. W sobotę na Warszawiance legioniści wygrali 9-7, a najlepszym meczem wybrany został Tomasz Durjasz. W niedzielny poranek Arkonia wygrała 7-4, a najlepszy w Legii był Jan Oleksów. W naszym zespole zadebiutował wychowanek, Sebastian Paczkowski.

Legia Warszawa 9-7 Arkonia Szczecin
Legia: A. Oleksów (bramkarz), S. Paczkowski, E. Kalata 3, J. Oleksów 2, P. Rudziński, M. Machniewski, T. Durjasz 2, K. Ślusarczyk, T. Sypuła, M. Kozera, A. Maciejewski 2.
trener: Piotr Biadoń

Legia Warszawa 4-7 Arkonia Szczecin
Legia: A. Oleksów (bramkarz), S. Paczkowski, E. Kalata 1, J. Oleksów 1, P. Rudziński, M. Machniewski, T. Durjasz, K. Ślusarczyk 1, T. Sypuła, M. Kozera 1, A. Maciejewski.
trener: Piotr Biadoń



Komentarze: (0)

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!