Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej

Piątek, 5 maja 2017 r. godz. 16:59

Nabór do sekcji boksu

Woytek, źródło: Legionisci.com

Klub Bokserski Legia ogłasza nabór do grup początkujących dla wszystkich od 13 roku życia w grupach boks, kick boxing oraz krav maga IKMF. Jeżeli chcesz trenować sztuki walki w Legii, to jest okazja dla Ciebie. Dla dzieci poniżej 12 roku życia klub prowadzi cały czas otwarte treningi ogólnorozwojowe z elementami boksu i kickboxingu - zapraszamy na zajęcia!

Grafik jest dostępny na facebook.com/klubbokserskilegia lub też pod numerem telefonu 224878083. Zajęcia odbywają się na historycznych obiektach Legii przy ul. Waldorffa 31 na Bemowie.

fot. Klub Bokserski Legia


przeczytaj więcej o: , ,


Komentarze: (1)

Sie(L)ce, 05.05.2017 17:48:29 - *.dynamic.chello.pl

Jeśli Krav Maga to tylko u Marcina Michalika
http://kravmagapl.com/

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!