Konkurs Malowana Legia
REKLAMA

Konkurs plastyczny dla najmłodszych Ma(L)owana Legia

źródło: Legia Warszawa - Wiadomość archiwalna

Legia Warszawa i Fundacja Legii zorganizowała interesujący konkurs plastyczny dla dzieci w wieku 3-12 lat "Ma(L)owana Legia". Zadaniem najmłodszych będzie narysowanie wybranego zawodnika Legii i przesłanie pracy na adres klubu.

Lista zawodników została ograniczona do tych, którzy w obecnym sezonie spędzili najwięcej minut na boisku:
Arkadiusz Malarz, Michał Pazdan, Adam Hlousek, Jakub Rzeźniczak, Michał Kopczyński, Thibault Moulin, Tomasz Jodłowiec, Vadis Odjidja-Ofoe, Michał Kucharczyk, Miroslav Radović, Guilherme

Jurorami w konkursie będą wspomniani zawodnicy. Każdy z nich otrzyma wszystkie prace go dotyczące, a następnie wybierze zwycięzcę. Główną nagrodą będzie wspomniana możliwość wyprowadzenia piłkarzy na mecz ligowy, a także album z pracami laureatów oraz autografami piłkarzy.

Nagrodzone prace zostaną także zaprezentowane na wystawie pokonkursowej w trakcie imprezy z okazji Dnia Dziecka, która odbędzie się na stadionie Legii.

Pełną informację o konkursie oraz regulamin znajdziecie tutaj.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
picasso - 07.05.2017 / 00:07, *..play-internet.pl

Powinny byc bardziej podzielone kat. wiekowe bo wiadomo że 3 latek nie narysuje jak 12l

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2019 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.