Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Hagi / Legionisci.com
fot. Hagi / Legionisci.com
Wtorek, 16 maja 2017 r. godz. 10:29

Apel Nieznanych Sprawców przed meczem z Lechem

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Przed środowym meczem z Lechem Nieznani Sprawcy apelują, by kibice z wszystkich trybun przyszli ubrani na biało i zajęli swoje miejsca na stadionie 45 minut przed rozpoczęciem spotkania. Powodzenie szykowanej oprawy zależy od każdego obecnego na trybunach. - Drodzy Kibice! Żarty się skończyły! Już w środę pierwszy arcyważny mecz na ostatniej prostej w drodze po kolejne mistrzostwo Polski. Przyjdzie nam zmierzyć się z Lechem - apelują NS.

Nie trzeba nikogo przekonywać jak ważne to spotkanie i jaka odpowiedzialność dla każdego Legionisty.

Jako grupa Nieznani Sprawcy obiecujemy, że zrobimy wszystko, aby wesprzeć Legię w sposób, jaki umiemy najlepiej. Jednak, jak zwykle, powodzenie całego przedsięwzięcia jest zależne od Waszego zaangażowania. Mogliśmy liczyć na Was już wielokrotnie. Dlatego serdecznie prosimy Was o kilka bardzo ważnych rzeczy:

- Przybycie na stadion tak, aby już 45 minnut przed pierwszy gwizdkiem każdy zajmował swoje miejsce na trybunie. Nasz apel dotyczy wszystkich kibiców, ze wszystkich trybun.

- Uważne słuchanie komunikatów dotyczących oprawy, jednakowo tych od spikera, ale oczywiście przede wszystkim kierowanych z gniazda oraz przez Ultrasów.

- Przyjście na mecz na biało i w stanie godnym kibica Legii Warszawa.

- Dawać cały mecz z siebie tyle ile sami wymagamy od piłkarzy.

Wierzmy, że po raz kolejny razem jesteśmy w stanie razem zrobić coś zajebistego i postawić pierwszy wyraźny krok w kierunku mistrzostwa!

Liczymy na Was - Legia na Was liczy!

Idziemy po swoje, do zobaczenia w środę!

Nieznani SprawcyZgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!