Młoda Legia - magazyn dla kibiców
REKLAMA
REKLAMA

Czwarty numer magazynu Młoda Legia już w sprzedaży

Redakcja, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

17 maja w sprzedaży pojawił się kolejny numer dwumiesięcznika "Młoda Legia". W magazynie możecie przeczytać między innymi wywiad z Michałem Kucharczykiem, poznać tajemnice wiodących piłkarzy Legii - Tomasza Jodłowca, Waleri Kazaiszwiliego, Tomasza Necida oraz Daniela Chima Chukwu. Przedstawimy również sztab dowodzenia Legii. W dziale Legendy Legii znajdziecie biogram

Lesława Ćmikiewicza.

Ponadto:
Guilerhme po raz kolejny, na życzenie fanów, zdradza tajniki piłkarskiej kuchni i w przystępny sposób pokazuje niektóre z boiskowych trików, a w dziale historycznym młodzi czytelnicy dowiedzą się o meczu z FC Barceloną.

Do zakupu zachęca także 6 legijnych plakatów oraz atrakcyjne prezenty dołączone do pisma. Tym razem są to słuchawki legionisty.

Magazyn Młoda Legia jest do kupienia w kioskach, empikach, sklepach SMYK na terenie województwa mazowieckiego, w pozostałych empikach na terenie całego kraju oraz w Fan Store Legia Warszawa w cenie tylko 9,99 zł. Magazyn jest także dostępny w sklepie internetowym: www.hitsalonik.pl.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.