REKLAMA

Kibice Legii zebrali ponad 47 tys. na nową karetkę dla CZD

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Fani Legii podczas wczorajszego meczu z Lechem zebrali na trybunach 47 071,08 zł na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Najwięcej pieniędzy wpłacili kibice z Żylety - ponad 21,4 tys., najmniej fani zasiadający na zachodniej. Przypominamy, że cały czas można wesprzeć akcję, wpłacając pieniądze na konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 (Bank Zachodni WBK S.A, Fundacja For Life), z dopiskiem Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom "karetka dla CZD".

Wyniki zbiórki:
Żyleta: 21423,56 zł
Wschodnia: 14513,24 zł
Południowa: 6968,32 zł
Zachodnia: 4165,96 zł

Ponadto do puszek wrzucono: 105,1 Euro
490 Bani rumuńskich
622 Forinty węgierskie
1 Peso kubańskie
10 Lewa bułgarskich
1 Korona duńska
20 Szekli izraelskich
85 Koron czeskich
2 Jeny japońskie
1 dolar 57 dime
50gr polskich z 1923r.
1 żeton na BP
1 żeton z gum
1 mikro karta sim
1 karta pamięci
1 plastikowy diament

Wybierz legionistę sezonu 2018/19

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (47)

+dodaj komentarz
Wwy - 20.05.2017 / 22:03, *..159.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Czy są bilety na lechie

odpowiedz
grzesiek - 20.05.2017 / 10:56, *..84

Super inicjatywa, tylko rodzi się pytanie czemu Państwo takiej karetki nie ufunduje ? Skoro są pieniądze na 500+ , to taka karetka to pikuś przecież....
:(

odpowiedz
do Ka(L)isz - 19.05.2017 / 15:52, *..42

cena takiej karetki to ok. 350.000 zł.

odpowiedz
Franco - 19.05.2017 / 12:55, *..dynamic.gprs.plus.pl

Czy dowiemy sie jaka kwota trafila na konto z dopiskiem?

odpowiedz
Ka(L)isz - 19.05.2017 / 12:37, *..icpnet.pl

Nie ma co się licytować, najważniejsze jest wsparcie. Ja sam wrzuciłem 20 zł ( Wschodnia ) i nie będzie problemu abym wrzucił raz jeszcze. Pytanko, bo może gdzieś nie doczytałem: jaki jest szacunkowy koszt takiej właśnie karetki ?

odpowiedz
pozdro - 19.05.2017 / 12:34, *..play-internet.pl

dla gołodupców z Vipa

odpowiedz
XD - 19.05.2017 / 10:34, *..dynamic.chello.pl

czy dziecko tez ma status bezrobotnego ??
- jak tak to szpital odmowi leczenia

XD

odpowiedz
pio - 19.05.2017 / 09:47, *..play-internet.pl

Brawo lewacy z zachodniej, macie gest

odpowiedz
(L) - 19.05.2017 / 09:43, *..191

Wielkie "biznesmeny" z Bożej łaski znów przyżydziły kaski

odpowiedz
M - 19.05.2017 / 08:55, *..dynamic.chello.pl

Myślę że nie jest celowym pokazywanie statystyk trybun. Można zaznaczyć że na żylecie zebrano najwięcej i starczy. W akjach charytatywnych liczy sie sam gest. Nikomu nie mozna osodzac ile kto daje, bez wzgledu na jego stan posiadania! Nie rozumiem wpisów "brawo 3 trybuny!". Poludniowa dala raptem 2k więcej...
Rozumiem,że wiekszosc komentarzy odnosi sie do proporcji, ale podejrzewam ze znaczna czesc tych prawdziwych VIPow, nie malolatek i golodupcow z robota w korporacji i karta z debetem, wspomaga cele charytatywne w znacznie wiekszym stopniu, tylko robia to po cichu.

odpowiedz
Michał - 19.05.2017 / 08:51, *..static.ip.netia.com.pl

Ja też wszedłem na trybunę zachodnią około godz. 19.30. Przez prawie godzinę nie spotkałem nikogo zbierającego pieniądze na karetkę ( okolice wejścia na sektory 104, 200,201,202 ). Proszę nie oceniać pochopnie.

odpowiedz
Do kaktus - 19.05.2017 / 08:50, *..centertel.pl

zdarza się że coś przypadkowo wpadnie , ja np wziąłem wysypałem całą zawartość portfela i możliwe że były tam monety euro

odpowiedz
mrquad - 19.05.2017 / 08:45, *..centertel.pl

Mimo iż jestem na Żylecie, nie potępiam nikogo z którejkolwiek trybuny, bo sam nie wrzucałem do puszki, tylko przelałem pieniądze na konto. Sadzę, że wiele osób tak zrobiło i wypowiedzi niektórych są co najmniej nie na miejscu. Warto taka akcję podsumować po zakończeniu i podaniu do publicznej wiadomości kwoty jaka wpłynęła na konto. Później jest czas na podsumowanie i wnioski ( jednym z pierwszych, jest mała ilość puszek na zachodniej ). Gdyby ktoś wątpił w to co piszę, wystarczy sięgnąć do historii i akcji z przekazywaniem nagród z Legionów, tam mieliśmy jeszcze wsparcie w postaci ogłoszeń na telebimach w trakcie meczów. Pozdrawiam i namawiam do uczestnictwa we wszystkich akcjach charytatywnych organizowanych przez kibiców Naszej Legii. organizowanych

odpowiedz
Dominik - 19.05.2017 / 08:05, *..153.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Nie wiem gdzie zbierano na zachodniej bo ja zbierajacych ludzi nie widziałem.

P.S. Ludzie siedzący na VIP'ach sami za te bilety nie płaca. Wszystko idzie na firmę lub dostają zaproszenia od innych firm.

odpowiedz
Luk - 19.05.2017 / 07:58, *..play-internet.pl

Na Zachodniej mało kibiców w porównaniu z pozostałymi trybunami.Zasiadam na Zachodniej i zrobiłem przelew, bo choć wszedłem o 19:40 na stadion to nie spotkałem nikogo zbierającego pieniądze.Sporo znajomych z Zachodniej też było zdziwionych,że nikt nie zbiera.

odpowiedz
szczypiory - 19.05.2017 / 07:49, *..nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Na trybunie zachodniej sektory gold i silver zasiadają "vip-y" z mocnym naciągnięciem tego słowa,bo co to za vip jak ma chajs na siadanie w ekskluzywnych warunkach za nie małe pieniądze niczym lord,a dzieciom to się szczypać!!??!! żenada i zachowanie typowo bananowe....po prostu żal i śmiech.
SZCZYPCIE SIĘ dalej i wsadźcie sobie te wasze bananowe pieniądze między poślady... i przemyślcie sobie jakie z was szuuje,komu jak komu ale dzieciom żałować!!?!!

odpowiedz
@m - 19.05.2017 / 07:47, *..centertel.pl

To wrzuć te fotki.
Swoją drogą i tak dużo dali, skoro nikogo nie było widać. Dopiero po dłuższych poszukiwaniach znalazłam gościa z puszką. Zbiórki na oprawy wyglądają dużo lepiej.

odpowiedz
Andrzej - 19.05.2017 / 07:41, *..dynamic.chello.pl

Najlepsze jest to, ze z vipow to wiekszosc tam siedzacych wcale nie placi za bilet bo to miejsca sponsorow, firm itd. Ludzie nie dość ze ida za darmi bo ktos ich z jakiejs firmy zaprosil, najedza sie i napija za darmo to jeszcze szkoda im wrzucic chociazby 20zl czyli połowy biletu na Zylete .
Ale tak to jest z takimi ludźmi. Zenada

odpowiedz
Akcja super - 19.05.2017 / 07:05, *..dynamic.chello.pl

Trzeba zbierac dalej :) 40000 niestety to malo na taki pojazd ale wiadomo ziarnko do ziarnka....

odpowiedz
do WOLA - 19.05.2017 / 05:59, *..183

Popieram w 100%

odpowiedz
Tomasz - 19.05.2017 / 04:18, *..centertel.pl

A ja mam wytłumaczenie dla tych wszystkich egzotycznych monet, żetonów i karty sim.
Ludzie wrzucają wszystko co mają. Tzn cała zawartość kieszonki na monety laduje w puszcze i takim o to sposobem właściciel np: karty sim przypadkiem ja stracił.

Pozdrawiam

odpowiedz
Pod(L)asiak - 19.05.2017 / 02:37, *..play-internet.pl

Do WOLA...
Moja kuzynka pracuje w CZD i powiem Ci, ze boli mnie, iż ja, jako kelner zarabiam więcej niż ona ratująca życie innym.

odpowiedz
... - 19.05.2017 / 01:44, *..dynamic.chello.pl

Nie jestem pewien czy te rachunki z danych trybun są potrzebne. Pojemność trybuny, % dzieci, % pseudo biznesmenów etc ...Wiadomo, że najbogatsi karmią węże ;p

odpowiedz
dede - 19.05.2017 / 01:28, *..play-internet.pl

banany bogactwo skapstwo jdebac ku r Taka trybuna na szczytny cel dla Dzieci powinna zebrac ze 3 razy tyle co caly stadion albo i wiecej Tzw darowizna odliczenie od podatku ale najlepiej miec duzo i dla siebie i na vip za darmo pic i zrec jak na wiejskiej CALA LEGIA ZAWSZE RAZEM ZYLETA SZACUN!!!

odpowiedz
WOLA - 19.05.2017 / 00:58, *..warszawa.vectranet.pl

Słabe jest to że obywatele muszą zbierać pieniądze na coś co powinno zapewnić nam państwo i to na pierwszym miejscu bo karetka to jedna z podstawowych rzeczy. Może zamiast kupować nowych luksusowych limuzyn mogli kupić kilka karetek. Politycy to je%^*e bydło które nie interesuje nasz los. Oby młodsze pokolenia nie musiały się na takie rzeczy "zbijać"...

odpowiedz
123 - 19.05.2017 / 00:46, *..dynamic.chello.pl

@albanczyk vipy to idą bokiem obok puszek (pewnie celowo , wejściówki za friko albo na firmy, udają nie wiadomo kogo gołodupcy. Zdjęcia szklanki z piwem w ręku robią i na f . Widzę bo mam ich przez szybę ) A ze najmniej na zachodniej - odjąć vip - dlatego że najmniejsza trybuna

odpowiedz
Pablito - 19.05.2017 / 00:13, *..nowydwormazowiecki.vectranet.pl

trybuna zachodnia to ta gdzie płaci się po 400 czy tam po 1000zl ????? masakra banany nawet na karetkę wrzucić nie chcieli za bardzo .a po kilka stówek za bilet lekką ręką . brawo żyleta ,a powiedzenie prawdziwych przyjaciół poznaje się w biedzie, nie jest pustym powiedzeniem ,

odpowiedz
Do Legionista - 19.05.2017 / 00:08, *..dynamic.chello.pl

Na Zachodniej bylo glownie na vipach zbierane:)

odpowiedz
Arek - 19.05.2017 / 00:02, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Jestem kibicem z Żylety i stówka pękła. I nie mówię tego żeby się chwalić, bo uważam, że nie ma czym, tylko żeby pokazać co jest. Taki kibic z Żylety może rzucić stówę, a bogacz jakieś marne grosze, a stać go żeby rzucić zdecydowanie więcej. Żenada jak dla mnie i tyle. Jak było go stać na tysiaka za bilet, czy karnet to chyba jakby nawet te 5 dyszek rzucił na te dzieciaki z portfela w zasadzie nic by mu nie ubyło. Żenada bogacze z zachodniej.

odpowiedz
Dario - 18.05.2017 / 23:45, *..dynamic.chello.pl

Fajnie ze jest ten numer konta jutro sie doloze.Zabiegany jestem teraz ale te 20 zeta jutro z rana doloze na pewno.Kazdy powinien dac tyle na ile go stac.Mam nadzieje ze na konto wplynie duzo wiecej pieniedzy niz zebrano na trybunach.Cala Legia zawsze razem i kazego dnia dziekuje Bogu ze jestem Legionista.

odpowiedz
kaktus - 18.05.2017 / 23:38, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

a mnie zastanawiają ludzie, którzy wrzucają żetony, gumy i inny chłam....
po kiego ch... w ogóle coś wrzucają???

odpowiedz
do ble - 18.05.2017 / 23:29, *..dynamic.chello.pl

Jeśli właściciel karty się zgłosi do Dobrzy (L)udzie to ją dostanie tak samo kartę sim

odpowiedz
do ble - 18.05.2017 / 23:27, *..dynamic.chello.pl

Podobno kody do Irańskich głowic atomowych

odpowiedz
Woo - 18.05.2017 / 23:25, *..30.ipv4.supernova.orange.pl

Przepraszam za zachodnią. Było zbierane - ja wrzuciłem. Po raz pierwszy tam poszedlem i teraz wiem, że to był błąd.

odpowiedz
ble - 18.05.2017 / 22:57, *..static.chello.pl

Czy moglibyście napisać co jest na tej karcie pamięci? Może coś wartościowego?

odpowiedz
Jaca - 18.05.2017 / 22:55, *..dynamic.chello.pl

Najwiecej kapusty za bilet najmniej do puszki. Wstyd

odpowiedz
Piter - 18.05.2017 / 22:55, *..dynamic.chello.pl

Ładny wynik. Ile taka karetka kosztuje?

odpowiedz
Legionista - 18.05.2017 / 22:46, *..centertel.pl

Na zachodniej zbierano też na VIPach?

odpowiedz
Marco - 18.05.2017 / 22:41, *..dfri.se

Ludzie, co jest? Ruszcie się. Ponad 28 tysi na meczu, to wychodzi że każdy wrzucił niecałego browara! I to takiego z Biedry. Obciach i tyle. Wrzuciłem 20 zeta i taka powinna być średnia. Przecież to nawet nie jest połowa biletu...

odpowiedz
kibol - 18.05.2017 / 22:38, *..play-internet.pl

Brawo kibice z trzech trybun

Vipy - żenada

odpowiedz
kujawiak - 18.05.2017 / 22:37, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Szkoda że jeszcze zużytej gumy do żucia albo zetona z pikachu nie wrzucili... Szacun dla kibiców za super akcje, zyleta jak zwykle dała rade

odpowiedz
xxx - 18.05.2017 / 22:37, *..52

kibice jak zwykle stanęli na wysokości zadania, jedyne co smuci, że najmniej jest od tych, którzy mają najwięcej

odpowiedz
Albanczyk - 18.05.2017 / 22:26, *..dynamic.chello.pl

bogacze z Zachodniej 4k PLN wpłacili co za bydło. 1000 zł za bilet na mecz zapłacić żeby się pokazać i nachlać winem to to i owszem a żeby pomóc dzieciakom to nie.

odpowiedz
m - 18.05.2017 / 22:21, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

na zachodniej robili zdjęcia oprawie :)

odpowiedz
ding - 18.05.2017 / 22:21, *..dynamic.chello.pl

Gdy kilka tygodni temu pisałem, by zbierać na karetkę, wy woleliście kupować farby i telewizory.

odpowiedz
groch - 18.05.2017 / 22:19, *..adsl.inetia.pl

T0 fiata tipo mogą kupić co najwyżej

odpowiedz
m - 18.05.2017 / 22:18, *..116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Żyleta, Wschodnia, Południowa - Gratulujemy!

odpowiedz