Jacek Magiera - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Magiera: Nic pięknego

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Jacek Magiera (trener Legii): Moja ocena meczu jest krótka: mało gry w piłkę, dużo kopaniny i dużo prowokacji. Mało sytuacji, pojedynek remisowy i tyle - nic pięknego nie obejrzeliśmy. Nic by się nie stało jakby Góralski i Vadis razem wylecieli z boiska. Odjidja jest na tyle doświadczonym, że mógł to inaczej rozegrać, ale nie ma co do tego wracać - Żółte kartki były prawidłowe. Jagiellonia nie stworzyła zbyt wiele sytuacji z gry.

Czy jesteśmy zadowoleni z remisu? Sytuacja w tabeli się nie zmieniła. Wszystkie cztery drużyny wywalczyły po punkcie, ale nadal jesteśmy na 1. miejscu tabeli. Niech więc każdy sobie odpowie na pytanie czy jesteśmy zadowoleni...

Wynik Lecha nie miał wpływu na naszą taktykę i naszą grę. Walka toczy się dalej. Gdyby Lech wygrał? Nie lubię gdybać. Nie ma co się nad tym zastanawiać. To już jest historia. Drużyna która będzie najlepiej przygotowana do dwóch ostatnich kolejek zdobędzie mistrzostwo Polski.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.