Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
fot. Woytek / Legionisci.com
fot. Woytek / Legionisci.com
Sobota, 27 maja 2017 r. godz. 15:02

Piłka wodna: Legia Warszawa - GKPW Gorzów. 4 walkowery dla Legii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dziś i jutro na basenie przy Potockiej miały zostać rozegrane cztery spotkania ekstraklasy pomiędzy Legią a GKPW 59 Gorzów Wielkopolski. Ostatecznie żadne ze spotkań nie dojdzie do skutku, a wszystkie 4 mecze (w tym dwa zaległe), zakończone zostały walkowerami (10-0) na korzyść Legii. Nasz zespół zakończył sezon 2016/17 na miejscu czwartym.

W związku z walkowerami, najlepszy strzelec naszej drużyny, Maciejewski został pozbawiony szans na wywalczenie korony króla strzelców ekstraklasy.Komentarze: (1)

Franz, 27.05.2017 18:11:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Wypadałoby napisać dlaczego mecze nie doszły do skutku (nie każdy musi się orientować i m.in. po to redaguje się informacje z sekcji, aby ludzie uzyskiwali informacje).

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!