Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Zobacz szczegóły.    Rozumiem, ZAMKNIJ
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Szpadziści Legii na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski
Szpadziści Legii na najwyższym stopniu podium mistrzostw Polski
Poniedziałek, 22 maja 2017 r. godz. 15:20

Szermierka: Legia drużynowym mistrzem Polski w szpadzie!

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Szpadziści Legii Warszawa wywalczyli złoty medal drużynowych mistrzostw Polski, które zakończyły się w Katowicach. Legioniści pokonali w finale AZS AWF Kraków 35-19. Nasi szpadziści występowali w składzie: Seweryn Brzozowski, Artiom Gripas, Tomasz Szczepanowski i Rafał Szwalbe. W indywidualnych mistrzostwach Polski najwyżej z legionistów sklasyfikowany został Tomasz Szczepanowski, który był ósmy.
Kolejne miejsca zajęli: 16. Seweryn Brzozowski, 17. Rafał Szwalbe, 60. Artiom Gripas, 89. Piotr Gidziński oraz 103. Leszek Heronimek.Komentarze: (2)

esde33, 22.05.2017 15:53:29 - *.static.ip.netia.com.pl

Mistrz, Mistrz, Legia Mistrz!!! Gratu(L)acje!!!

Krzysiek, 23.05.2017 11:32:36 - *.centertel.pl

Brawo Legia!

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.

Dodaj swój komentarz:

autor:

e-mail:


treść:


Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!