Pływanie: Legioniści z trzema medalami mistrzostw Polski!

Dwaj zawodnicy pływackiej Legii wywalczyli łącznie trzy medale na mistrzostwach Polski, które odbyły się w Lublinie. Michał Chudy zdobył srebrny medal w konkurencji 50 metrów stylem motylkowym. Legionista z wynikiem 0:23,83 sekundy został wicemistrzem Polski, a także wywalczył kwalifikację do kadry na Uniwersjadę w Tajpej. Chudemu zabrakło zaledwie 0,16s do wypełnienia normy na mistrzostwa Świata w Budapeszcie.

Michał Chudy zdobył także brązowy medal na 100 metrów stylem motylkowym, z czasem 0:52,39s. Brązowy medal wśród młodzieżowców, w kategorii 50 metrów stylem grzbietowym wywalczył Stanisław Kolczyński. Trenerem legionistów jest Paweł Korzeniowski.