REKLAMA

Zbiórka na karetkę dla CZD: Mamy 55,3 tys. Zbieramy dalej!

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Na meczu z Lechem fani Legii zbierali pieniądze na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Zebrane 47 071,08 złotych zostało już przekazane na ten szczytny cel, ale organizatorzy zbiórki - Dobrzy Ludzie i SKLW - nie kończą akcji i zachęcają do wpłat na konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 (Bank Zachodni WBK S.A, Fundacja For Life), z dopiskiem Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom "karetka dla CZD".

Do tej pory w formie przelewów legioniści wsparli akcję kwotą ponad ośmiu tysięcy złotych, co daje łącznie 55 386,93 zł. Zbieramy dalej, zachęcamy do dokonywania przelewów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

+dodaj komentarz
Gravesen - 25.05.2017 / 12:51, *..play-internet.pl

W sobotę odmowie sobie kilku piwek i tez cis posle ;) Pzdr z ma(L)opolski ;)

odpowiedz
Maciek (L) - 25.05.2017 / 11:11, *..ciechanow24.pl

WPŁACAMY WPŁACAMY!

odpowiedz
do Wil - 25.05.2017 / 05:09, *..messagelabs.net

Ty a moze przestan snuc teorie, dobrze chlopak napisal i juz

odpowiedz
Paypal - 24.05.2017 / 16:31, *..dab.02.net

Czy można PayPal'em?

odpowiedz
MKK - 24.05.2017 / 13:27, *..cws.sco.cisco.com

w tej chwili poszedł przelew. Faktycznie jakby 30 tys osób będące na meczu przelało 10 zł. to byłoby 300 tys na karetkę!

odpowiedz
gosc - 24.05.2017 / 12:06, *..fiatubezpieczenia.pl

Karetka w naszym mieście z "L"

odpowiedz
Roman K - 24.05.2017 / 11:25, *..centertel.pl

https://pomocsieliczy.pl/target/view/135

odpowiedz
Pio - 24.05.2017 / 11:15, *..play-internet.pl

Czy GW lub tefalen coś juz wspomnoeli o naszej pieknej inicjatywie ?

odpowiedz
mlk - 24.05.2017 / 10:39, *..150

350 tys

odpowiedz
ULTRA STYLE - 24.05.2017 / 10:39, *..ciechanow24.pl

Karetka kosztuje ok. 350. 000 zł. Sami widzicie ile jeszcze brakuje. POKAŻMY, ŻE POTRAFIMY TO ZEBRAĆ!

Panowie i Panie, każda złotówka się liczy. Niech każdy się postara przelać chociaż tą "dyszkę".

CAŁA LEGIA DZIAŁA RAZEM! ZAWSZE RAZEM WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU! I TO JEST NASZA SIŁA, KTÓRA MOŻE UDZIELIĆ SIĘ TYM DZIECIAKOM I PERSOLENOWI, KTÓRY DLA NICH PRACUJĘ! JEDZIEMY Z TEMATEM!

odpowiedz
do Cześć - 24.05.2017 / 10:29, *..240

Super akcja, wrzuciłem do puchy, zaraz zrobię przelew!

KARETKA to koszt 250 tys. zł.

Info gdzieś z forum. Więc nie podpiszę się pod tym.

Powtórzyć akcję na meczu z Lechią :)

odpowiedz
zzz - 24.05.2017 / 10:06, *..66

Napiszcie ile mamy nazbierać na tę karetkę.
To motywuje. I obowiązkowo zbiórka na Lechii.
I bardziej wyraźnie na VIPowskiej, bo faktycznie nie do każdego mogło dotrzeć.
Plus niech klub puści przed meczem mailing do grupy VIPowskiej, że bedzie zbiórka, bo faktycznie większość osób (np.ja) mogło mieć tylko karty przy sobie i zero gotówki.

odpowiedz
do wil - 24.05.2017 / 09:55, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Nie pękaj wczoraj 50 dyszek poszło a i do puszki coś się dorzuciło:) akurat na pomoc dzieciakom zawsze coś chętnie dorzuce

odpowiedz
Cześć - 24.05.2017 / 09:15, *..dynamic.chello.pl

Ile kosztuje karetka?

odpowiedz
GCW - 24.05.2017 / 08:17, *..static.ip.netia.com.pl

zasilone konto

odpowiedz
Lukas - 24.05.2017 / 06:57, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

zasilone konto

odpowiedz
eth - 24.05.2017 / 00:44, *..10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

,,Kibice warszawskiej Legii ktorzy od pewnego czasu wspołpracują, pomagając -miedzy innymi malująć ściany, kupując telewizory dla malych pacjentów- szpitalowi CZD zbierają pieniadze na karetkę. Tylko podczas meczu z Lechem udalo sie zgromadzić 47 tys zł."(za: Piłka Nożna). Wiec jednak akcja nie przeszła zupełnie bez echa, choć nie z takim na jaki zasluguje :)

odpowiedz
Wił - 23.05.2017 / 23:09, *..centertel.pl

Ty slu ja dałem parę razy więcej a ty?że piszesz to jedno ale może byś wspomogl bo pewnie nic nie dales

odpowiedz
Piotr - 23.05.2017 / 23:05, *..249.ipv4.supernova.orange.pl

Karetka z pełnym wyposażeniem to duży wydatek i jeszcze sporo brakuje, warto przeprowadzić zbiórkę na meczu z Lechią.

odpowiedz
do slu - 23.05.2017 / 22:31, *..play-internet.pl

poszła dyszka Panie Kolego :)

odpowiedz
slu - 23.05.2017 / 22:08, *..dynamic-ww-11.vectranet.pl

Bracia zepnijmy się. Tylu nas odwiedza tą stronę niech każdy puści przelew na głupią dyszkę (raptem dwa piwa mniej:)) i zaraz będzie na karetkę dla dzieciaków. Nie bądźmy obojętni.

odpowiedz
xxx - 23.05.2017 / 22:08, *..dynamic.chello.pl

popieram eth

odpowiedz
matt - 23.05.2017 / 21:20, *..dynamic.chello.pl

BRAWO!

odpowiedz
eth - 23.05.2017 / 21:06, *..neoplus.adsl.tpnet.pl

Zróbcie kolejką zbiórkę na meczu z Lechią :)

odpowiedz
siwy Częstochowa - 23.05.2017 / 21:00, *..centertel.pl

To jest akcja BRAWOOOOOOO

odpowiedz