REKLAMA

Zbiórka na karetkę dla CZD: Mamy 55,3 tys. Zbieramy dalej!

Bodziach, źródło: Legionisci.comWiadomość archiwalna>

Na meczu z Lechem fani Legii zbierali pieniądze na zakup nowej karetki dla Centrum Zdrowia Dziecka. Zebrane 47 071,08 złotych zostało już przekazane na ten szczytny cel, ale organizatorzy zbiórki - Dobrzy Ludzie i SKLW - nie kończą akcji i zachęcają do wpłat na konto: 15 1090 2590 0000 0001 3452 8445 (Bank Zachodni WBK S.A, Fundacja For Life), z dopiskiem Dobrzy Ludzie - kibice Legii dzieciom "karetka dla CZD".

Do tej pory w formie przelewów legioniści wsparli akcję kwotą ponad ośmiu tysięcy złotych, co daje łącznie 55 386,93 zł. Zbieramy dalej, zachęcamy do dokonywania przelewów.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (25)

siwy Częstochowa - 23.05.2017 21:00:49, *.centertel.pl

To jest akcja BRAWOOOOOOO

eth - 23.05.2017 21:06:57, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zróbcie kolejką zbiórkę na meczu z Lechią :)

matt - 23.05.2017 21:20:25, *.dynamic.chello.pl

BRAWO!

xxx - 23.05.2017 22:08:35, *.dynamic.chello.pl

popieram eth

slu - 23.05.2017 22:08:42, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Bracia zepnijmy się. Tylu nas odwiedza tą stronę niech każdy puści przelew na głupią dyszkę (raptem dwa piwa mniej:)) i zaraz będzie na karetkę dla dzieciaków. Nie bądźmy obojętni.

do slu - 23.05.2017 22:31:34, *.play-internet.pl

poszła dyszka Panie Kolego :)

Piotr - 23.05.2017 23:05:29, *.249.ipv4.supernova.orange.pl

Karetka z pełnym wyposażeniem to duży wydatek i jeszcze sporo brakuje, warto przeprowadzić zbiórkę na meczu z Lechią.

Wił - 23.05.2017 23:09:27, *.centertel.pl

Ty slu ja dałem parę razy więcej a ty?że piszesz to jedno ale może byś wspomogl bo pewnie nic nie dales

eth - 24.05.2017 00:44:14, *.10.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

,,Kibice warszawskiej Legii ktorzy od pewnego czasu wspołpracują, pomagając -miedzy innymi malująć ściany, kupując telewizory dla malych pacjentów- szpitalowi CZD zbierają pieniadze na karetkę. Tylko podczas meczu z Lechem udalo sie zgromadzić 47 tys zł."(za: Piłka Nożna). Wiec jednak akcja nie przeszła zupełnie bez echa, choć nie z takim na jaki zasluguje :)

Lukas - 24.05.2017 06:57:41, *.neoplus.adsl.tpnet.pl

zasilone konto

GCW - 24.05.2017 08:17:45, *.static.ip.netia.com.pl

zasilone konto

Cześć - 24.05.2017 09:15:35, *.dynamic.chello.pl

Ile kosztuje karetka?

do wil - 24.05.2017 09:55:11, *.dynamic-ww-11.vectranet.pl

Nie pękaj wczoraj 50 dyszek poszło a i do puszki coś się dorzuciło:) akurat na pomoc dzieciakom zawsze coś chętnie dorzuce

zzz - 24.05.2017 10:06:09, *.66

Napiszcie ile mamy nazbierać na tę karetkę.
To motywuje. I obowiązkowo zbiórka na Lechii.
I bardziej wyraźnie na VIPowskiej, bo faktycznie nie do każdego mogło dotrzeć.
Plus niech klub puści przed meczem mailing do grupy VIPowskiej, że bedzie zbiórka, bo faktycznie większość osób (np.ja) mogło mieć tylko karty przy sobie i zero gotówki.

do Cześć - 24.05.2017 10:29:03, *.240

Super akcja, wrzuciłem do puchy, zaraz zrobię przelew!

KARETKA to koszt 250 tys. zł.

Info gdzieś z forum. Więc nie podpiszę się pod tym.

Powtórzyć akcję na meczu z Lechią :)

ULTRA STYLE - 24.05.2017 10:39:04, *.ciechanow24.pl

Karetka kosztuje ok. 350. 000 zł. Sami widzicie ile jeszcze brakuje. POKAŻMY, ŻE POTRAFIMY TO ZEBRAĆ!

Panowie i Panie, każda złotówka się liczy. Niech każdy się postara przelać chociaż tą "dyszkę".

CAŁA LEGIA DZIAŁA RAZEM! ZAWSZE RAZEM WSPÓLNIE I W POROZUMIENIU! I TO JEST NASZA SIŁA, KTÓRA MOŻE UDZIELIĆ SIĘ TYM DZIECIAKOM I PERSOLENOWI, KTÓRY DLA NICH PRACUJĘ! JEDZIEMY Z TEMATEM!

mlk - 24.05.2017 10:39:27, *.150

350 tys

Pio - 24.05.2017 11:15:00, *.play-internet.pl

Czy GW lub tefalen coś juz wspomnoeli o naszej pieknej inicjatywie ?

Roman K - 24.05.2017 11:25:34, *.centertel.pl

https://pomocsieliczy.pl/target/view/135

gosc - 24.05.2017 12:06:11, *.fiatubezpieczenia.pl

Karetka w naszym mieście z "L"

MKK - 24.05.2017 13:27:00, *.cws.sco.cisco.com

w tej chwili poszedł przelew. Faktycznie jakby 30 tys osób będące na meczu przelało 10 zł. to byłoby 300 tys na karetkę!

Paypal - 24.05.2017 16:31:32, *.dab.02.net

Czy można PayPal'em?

do Wil - 25.05.2017 05:09:22, *.messagelabs.net

Ty a moze przestan snuc teorie, dobrze chlopak napisal i juz

Maciek (L) - 25.05.2017 11:11:34, *.ciechanow24.pl

WPŁACAMY WPŁACAMY!

Gravesen - 25.05.2017 12:51:38, *.play-internet.pl

W sobotę odmowie sobie kilku piwek i tez cis posle ;) Pzdr z ma(L)opolski ;)