Korona Kielce na meczu z Legią w lutym 2015 roku - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Komplet widzów obejrzy mecz Legii w Kielcach

Bodziach, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Około 14,5 tysiąca kibiców obejrzy niedzielny mecz Korony z Legią Warszawa. Już pierwsze godziny sprzedaży biletów pokazują, że spotkanie cieszy się olbrzymim zainteresowaniem. Z tego właśnie powodu działacze Korony zwiększyli możliwą pojemność stadionu, poprzez włączenie do imprezy masowej sektorów, które w ostatnich miesiącach - ze względów oszczędnościowych - były wyłączone z użytku.

Bilety na niedzielny mecz z Legią sprzedawane są przez Internet oraz w kilkudziesięciu punktach na terenie Kielc oraz takich miejscowościach jak Starachowice, Jędrzejów, Włoszczowa, Małogoszcz, Pińczów, Chęciny, Busko-Zdrój, Sobków, Końskie i Zagnańsk. Tempo sprzedaży wskazuje na to, że do niedzieli rozejdą się wszystkie wejściówki. Zajętych zostało ponad 12 tysięcy miejsc, zaś na 3 dni przed meczem w sprzedaży pozostaje niewiele ponad 2200 wejściówek, które prawdopodobnie wyprzedane zostaną przed niedzielą.

Przypomnijmy, że niedawno Koroniarze zakończyli protest polegający na braku dopingu na własnym stadionie. Na meczu z Legią, po raz pierwszy od dawna, kielczanie planują wystawić młyn na dwóch kondygnacjach swojego stadionu.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2020 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.